Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

YOKOHAMA

YOKOHAMA

Історія компанії The Yokohama Rubber Company Limited:

Японська компанія The Yokohama Rubber Company Limited була заснована 13 жовтня 1917 під назвою Yokohama Rubber Co.Ltd. Назва походила від назви міста, в якому спочатку розташовувалася штаб-квартира фірми. Тоді ще молода і недосвідчена фірма тільки робила перші кроки в шинній індустрії. Через кілька років шини Yokohama вже стояли на легкових і вантажних автомобілях, будівельній техніці, автобусах. До початку II Світової війни шини Yokohama вже зайняли міцне місце на всесвітньому ринку. У наш час шини Yokohama продаються по всій земній кулі.

У 1978 році, почавши спонсорувати гоночний чемпіонат «Japan Racing of Champions», Yokohama представила світу бренд ADVAN, який став ім'ям гоночного підрозділу компанії Yokohama. У цьому ж році під маркою ADVAN була запущена у виробництво і представлена ринку нова лінійка радіальних шин для легкових автомобілів - ADVAN NF. З року в рік компанія постійно збільшувала свою присутність в різних гоночних серіях завдяки високій якості і чудовим гоночним характеристикам своїх шин, завоювавши тим самим широку популярність не тільки в професійних колах, а й серед обивателів. При цьому компанія постійно продовжувала вдосконалювати і шини ADVAN для легкових автомобілів, привносячи в звичайне життя ті спортивні технології, які гідно пройшли випробування в жорстоких гоночних умовах. У 1981 році під маркою ADVAN почали випускатися ралійні шини. У 1984 році шини ADVAN завоювали титул в японській серії Формули 3. У 1987 році гонщики на шинах ADVAN виграли світовий чемпіонат у класі кузовних автомобілів WTCC. І кожен рік число перемог ADVAN збільшується. Кульмінацією став прихід ADVAN в легендарну гоночну серію «24 години Ле Ман». У 1988 році в США компанія Yokohama Rubber Co., Ltd. для посилення позицій компаній на ринку шин для вантажівок та автобусів спільно з General Tire (зараз Continental Tire North America Inc.) і Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. створюється СП GTY Tire Company. У 1997 році фірма Yokohama відзначила своє 80-річчя і продовжує агресивне просування нових технологій і виробництва. Спрямована в майбутнє, фірма Yokohama Rubber Company продовжує розвиватися і йти вперед.

Шини Yokohama, як літні, так і зимові, перед випуском їх у серійне виробництво проходять тестування на всесвітньо відомих тестових полігонах, таких як Нюрбургрінг (Німеччина), Івало (Фінляндія), Тімару (Японія), ДіПАРК (Японія) та ін
Все це говорить про те, що авто шини Yokohama - це продукт бездоганної якості, до якого може долучитися кожен автолюбитель.

Гумово-технічний підрозділ Yokohama складається з 61 консолідованого представництва, 150 окремих офісів і 66 афілійованих компаній, включаючи 8 компаній з залученими статутним капіталом. Представництва включають 28 регіональних компаній з продажу шин, 9 регіональних компаній з продажу промислових товарів, 10 зарубіжних відділень і 14 організацій на внутрішньому ринку.