Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

X Radial

X Radial

  В цiй шинi компанiя MICHELIN використовує найновіші свої технології, завдяки компютерним технологiям нова шина отримала точну оптимiзовану конструкцiю каркаса, завдяки який було зменшено вiбрацiю та шум дороги, що надає вам отримати абсолютно комфортну шину та можливість насолодитися дорогою кiлометр за кiлометром.

 

  Новітні технологiї розробника дозволяють шинi тримати максимальний контакт з дорогою, рiвномiрно розподiлити силу прискорення та гальмування, що в свою чергу забезпечує  неймовірно чітку керованість. Так само варто зауважити, що завдяки рівномроному розподілу тиску у шині досягається максимально рівномірний знос, це забезпечує їй тривалий термін експлуатації, що є дуже важлим фактором на сьогодні. Дана модель розрахована на дуже тривалий термiн експлуатацiї, як зазначає виробник: "при помiрнiй їздi дозволяє проїхати аж до 80 000 миль".

 

  Дана модель була створена для ринку США, та в цій країні у штатах з помірним кліматом вважається, як всесезонна. В нашій країні із суровими кліматичними умовами, а особливо у зимку, шина може використовуватись виключно у теплий період.

 

  Також варто зазначити, що дана шина відрізняється особливо міцним каркасом так як у ойого основі було використано кевларове волокно, яке використовують для виготовлення бронежелетів. Тому саме міцна боковина є суттєвою перевагою на Українських автошляхах.

 

 Дані літні шини представлені у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua, телефонуйте до нас і ми обов"язково допоможемо вам у виборі.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати