Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

X-Ice Xi3

X-Ice Xi3

  Компанія Michelin випускає на ринок зимових шин свою нову модель - Michelin X - Ice Xi3, яка була виготовлена за усіма найновішими технологіями концерну, спеціально для сучасних легкових авто та міських кросоверів. Новинка прийшла на зміну попередній моделі X-Ice Xi2 та її без сумніву, як і попередницю можна віднести до серії арктичних шин.

 

  Нова модель побачила світ у зимку 2013 року та має масу переваг над своєю попереднецею, зокрема у неї гальмівний шлях на зледенілій поверхні скоротився на 7% (відсотків), а розгін навпаки збільшився на 17% (відсотків), відносно попередньої моделі. Цей фактор позицінує нову модель абсолютним фаворитом серед арктичних шин компанії Michelin, адже до цього дані показники були і так на високому рівні, а тепер з новою шиною вони стали практично бездоганні.

 

 Особливим моментом є те, що у новій моделі була використна абсолютна нова технологія Irоnflex, яка у свою чергу допомогає шині бути більш міцною та забезпечити боковині більшу стійкість до пошкоджень, завдяки новій будові каркасу  у якій використовують особливо міцні нитки та спеціальну побудову.

 

  Як і попередні модель нові зимові шини отримали направлений малюнок із Z - образними ламелямі, які тут призначені для швидкого відводу води із зони контакту шини з поверхнею, а також для створення великої кількості чіпляючихся кромок для більш кращого щеплення на зимовій дорозі.

 

 Система побудови протектора із спеціальними мікропомпами у самому протекторі, дозволяє видаляти водяну плівку, яка утворюється на зледенілій поверхні, забезпечуючи при цьому відмінну роботу гумовій суміші на мокрих та зледнілих поверхнях.

 

 А агресивні пиловидні кромки блоків протектора тут відповідають за ефективне гальмування  і кращу стійкість при русі у поворотах на снігу.

 

 Варто також зазначити, що у новій моделі збільшилось число секторів протектора + 15% (відсотків) у порівнянні із попередньою моделлю Michelin X-Ice Xi2, це дає можливість додатково підвищити кількість зачеплень при одному русі колеса. Таким чином тягове зусилля у заметах значно зростає і шина краще себе поводить у глибокому снігу.

 

  Тут можна однозначно заявити, що нові зимові шини по багатьом показникам кращі від своїх попередників та сміло можуть претендувати на високі оцінки у класі нордичних шин.

 

 На данній автошині у 2012 році, ще до вихода новинки у масовий продаж був встановлений рекорд скорості Росії на натуральном льоді на озері Байкал та це пояснює, що вона має самий високий індекс швидкості серед усіх нордичних шин представлених на ринку.

 

  Новинка буде виготовлятися у 33-ох типорозмірах, від 14 до 18 розміру радіуса колеса, що дозволить задовільнити поотреби більшої частини водіїв сучасних автівок.

 

  У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua вже представлена у багатьох типорозмірах, тому водії нашого міста без  особливих труднощів зможуть придбати дану модель, але якщо ви знаходитись у іншому місті то завдяки транспортним компаніям ми можемо відправити шини у будь яке місто України,  у зручний для вас час.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати