Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

X-Ice North 3

X-Ice North 3

  Нові зимові шиповані шини від компанії Michelin,  для самих складних  та екстримальних зимових умов під назвою X-Ice North 3. Шина створена для сучасних легкових авто та міських кросоверів та повинна використовуватись в зимових умовах із підвищеною складністю проходимості.

 

  У даній покришці було використано цілу низьку найновіших розробок компанії, а саме технологію IPRem та нову технологію IronFlex.

 

  Технологія IPRem - це спеціальна технологія, яка дозволяє шині значно підвищити ефективність роботи на зледенілих покриттях, за рахунок отворів, які утворені навколо шипів та допомогають відводити крихти льоду із зони контакту шини з дорогою.  А термоактивний внутрішній шар протектора  дає можливість підвищити зусилля проколу шипа, особливо коли це необхідно на льоді у мінусову температуру.

 

  Одною із особливістю нової моделі є фіксація шипів, у шині використаний конічний шип. Який за рахунок своєї більш широкої основи (9мм), а також конічної будови шийки шипа, яка значно підвищує уримання самого шипа у протекторі та не дозволяє вискочити із протектора. Тим самим служба шипів стає більш тривалою за рахунок кращої фіксації у утворі протектора.

 

  Нова технологія IronFlex - це спеціальна побудова каркасу шини із використанням більш міцних ниток, що у свою чергу роблять шину більш міцною та витривалою до бокових ударів.

 

 Також варто також зазначити, що по заявкам виробника новинка стала справжнім фахівцем по безпеці на зледнілих поверхнях та скоротила гальмівний шлях на 10% (відсотків), відносно попередньої моделі, а фіксація шипів покращилась аж на 25% (відсотків), що є дуже високим показником сьогодні на ринку шипованих шин.

 

 Шини будуть випускатись від 14 до 20 розміру радіуса колеса і якщо вас зацікавила дана модель, телефонуйте будь до нас  і наші фахівці постараються надати інформацію у найкоротший для вас термін. Завдяки доставці по всій тереторії України від тепер ви з легкістю можете придбати зимові шини завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua.