Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

VANPRO WINTER

VANPRO WINTER

  Компанії Michelin представила у Європі свою нову бюджетну шину , під брендом Kormoran та назвою Vanpro Winter . Покришка була спеціально розроблена та створена для комерційних автівок для керування у зимовий період за усіма стандартами та вимогами сучасних водіїв Європи.

 

  Шина отримала типічний мішелінівський направлений малюнок , з широкими каналами для відводу води та слякоті , що також  забезпечить їй швидкий ефект самоочищення у снігових заметах.

 

 Для більш ефективної роботи у самих складних та екстримальних зимових умовах , у малюнку протектора створені спеціальні отвори для можливості зимової ошиповки. Адже багатьом водіям відомо , що саме шипована шина має найменший гальмівний шлях і найкращу поведінку серед усіх зимових шин на ожеледиці чи слизький поверхні.

 

 Зимові шини Kormoran досить відомі та популярні у східній Європі завдяки своїй демократичній ціні , надійності та винословості , що є дуже важливим фактором для водіїв комерційних автомобілв. З новою покришкою ви можете безпечно перевозити пасажірів чи просто вантаж на дальні дистанції у складних зимвоих умовах.

 

 У нашому магазині шини Львів tyres.lviv.ua дана модель представлена у самих топових розмірах, якщо ви шукаєте зимові шини по низький ціні телефонуйте до нас і ми обовязково вам допоможемо.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати