Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

VANPRO B2

VANPRO B2

 Концерн Michelin випускає на ринок бюджетні літні шини для комерційних автівок під назвою Kormoran Vanpro B2.

 

 Малюнок протектора шини був запозичений у попередньої моделі добре відомій багатьом водіям Michelin Agilis 81. Адже не дивно так, як фірма Kormoran входить у всесвітньо відомий концерн Michelin та випускає бюджетні шини у своїй більшості для комерційних та вантажних авто, тому досвід для виготовленні вантажних шин їм позичати не треба. 

 

 Дана модель  - це фактично дзеркальне відображення старої моделі Michelin Aglis 81, завдяки чому шина стала чудовим фахівцем на різних типах дорожнього покриття та буде надійним партнером для водіїв, які перевозять вантажі чи пасажирів. Шина отримала особливо міцний каркас, та її боковина є стійкішою для бокових ударів чи перегрузів, що є дуже важливим фактором на автошляхах країн СНД.

 

 Як зазначалось, що малюнок протектора практично ні чим не відрізняється від попередньої моделі концерну, та є її дзеркальним відображенням. Варто також ще раз підкреслити, що покришка чудово поводить себе на різних типах дорожнього полотна, а особлива відмінні поведінка на мокрій дорозі, завдяки чому ви можете себе почувати у повній безпеці.

 

 Не залежно від того, що шина є бюджетна і її ціна є досить демократичною, вона так як і попередня модель має збільшений термін експлуатації та додасть вам можливості заощадити на шинах.

 

 Завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua ви з легкістю можете отримати будь яку інформацію стосовно даної моделі. На нашому складі завжди великий ассортимент будь яких автомобільних шин, в нас є шини літні, зимові чи всесезонні. Зокрема літні шини Kormoran, а саме дана модель в нас завжди присутня фактично в усіх типорозмірах.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати