Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

UNIROYAL

UNIROYAL

Марка Uniroyal (Уніройал) асоціюється з високотехнологічними шинами для дощу. Всі нові розробки компанії спрямовані на максимальне забезпечення безпеки руху автомобілів на вологому покритті. Uniroyal належить німецькому концерну Continental AG. Сьогодні компанія Uniroyal виробляє приблизно 300 мільйонів автопокришок в рік для вантажівок, автобусів, і легкових автомобілів.

Історія компанії Uniroyal:

У 1895 місті Hartford бельгійський виробник продукції з каучуку Englebert налагодив випуск шин, у тому числі, і для концерну Continental AG, були зроблені найперші пневматичні автопокришки в США. З 1958 року, після об'єднання з US Rubber, компанія стала називатися Uniroyal Englebert. Uniroyal, Саме в цій компанії пізніше були винайдені шини дощу. З 1979 року компанія Uniroyal Englebert. Uniroyal належить німецькому концерну Continental AG, Ганновер.

Концерн Continental AG, обсяг продажів якого в 2008 році склав 24 млрд євро, є одним з провідних світових постачальників автомобільних компонентів. Концерн займається виробництвом гальмівних систем, елементів ходової частини, систем трансмісії, інформаційних систем, електронних автомобільних систем, шин і технічних еластомерів. Продукція Continental розробляється для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах і максимальної відповідності екологічним вимогам. Continental також володіє великим професіоналізмом у сфері розробки автомобільних систем комунікації. На сьогоднішній день в 190 відділеннях корпорації, розташованих у 35 країнах, працює 140,000 співробітників.

У 1969 році компанією Uniroyal була випущена перша в світі дощова шина: Rally 180. У 1987 році компанія Opel оголошує компанію Uniroyal Engelbert GmbH Aachen «Постачальником 1986 року". У тому ж році марка Uniroyal отримує приз з Контролю Якості. У 1991 році була випущена перша шина зі стрілочним (V-подібним) малюнком: RTT-1. У 1994 році у виробництво введено Uniroyal MS plus 44. Ця шина миттєво стає переможцем "mot" (суворих) тестов.2001 рік відзначився інноваційним асортиментом продукції компанії Uniroyal: всі автомобільні шини виробляються з направленим малюнком протектора. Нові розробки компанії спрямовані на максимальне забезпечення безпеки руху автомобілів на вологому покритті.

Uniroyal сьогодні:

Марка Uniroyal (Уніройал) асоціюється з високотехнологічними шинами для дощу. Всі нові розробки компанії спрямовані на максимальне забезпечення безпеки руху автомобілів на вологому покритті. 30 років безперервної роботи в цьому напрямку, дозволило Uniroyal зайняти і зберегти за собою унікальне положення на ринку як "Шини для Дощу".