Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

TOYO

TOYO

Автошини Toyo популярні в усьому світі, особливо у тих, хто їздить на автомобілях класу люкс. На Тойо завдяки рівному та тихому руху досягається відчуття повного комфорту в дорозі. Розроблено шини для європейських доріг. Протектор забезпечує чудові характеристики на мокрому покритті. Він не тільки елегантний, він ще і забезпечує економію палива за рахунок малого опору коченню. Для позашляховиків і швидкісної їзди розроблена нова модель Toyo для всіх сезонів. Три широких поздовжніх розрізу і масивні бігові доріжки забезпечують відмінну керованість, спеціальна гума збільшує термін служби, спіралевидний корд мінімізує навантаження.

Компанія була заснована в 1943 році, але нинішн. назву отримала в 1945. У 1966 році в США засновано представництво цієї японської компанії. У 1971 році створюється дочірнє підприємства в самій Японії. У 1974-1975 роках компанія входить в австралійський і європейський капітал, Створене в Китаї в 1987 році спільне підприємство поглинається компанією Toyo в2002 році. У 2004 році шини Toyo Японія починає виробляти на власному заводі в США.

Автошини Toyo Tires випускаються з 1961 року. Зараз компанія продає шини в 100 країнах світу. Цьому, звичайно, сприяють новітні японські технології і прагнення відповідати міжнародним стандартам якості і стандартам ISO. Ну і, звичайно, відома конкурентоспроможність японської продукції.

Компанія випускає також теплоізоляційну продукцію, але це супутній товар, таки близько 90% прибутку компанії - це автошини.