Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SP Sport Maxx TT

SP Sport Maxx TT

   DUNLOP SP SPORT MAXX TT створені на основі розробок, що застосовуються при створенні спеціалізованих гоночних шин. 

  При створенні новинки інженери компанії використовували кевларові волокно - розташувавши його в бічній стінці шини. Воно покращує характеристики руху, особливо при повороті, а також робить шину більш стійкою до навантажень і перепадів температур. 

  Склад гумової суміші включає в себе особливі наночастинки, по твердості перевищують алмаз - вони гарантують рівномірний знос, високу зносостійкість і надійне зчеплення покришки з мокрою і сухою дорожньою поверхнею, також короткий гальмівний шлях. 

  Складний асиметричний малюнок протектора дозволяє істотно підсилити зчеплення з дорогою і поліпшити характеристики управління. Він створений на основі патентованих технологій Dunlop і забезпечує надійний опір акваплануванню.

  Суцільне центральне ребро протектора і асиметричні канавки посилюють зчеплення, а розташування бічних блоків протектора забезпечує більш точну реакцію управління.

  Шина створена для потужних авто, являється єталоном надійності та забезпечить вам максимальну чітку керованість вашим авто. 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати