Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

SP LT 60

SP LT 60

 Компанія Dunlop виводить на ринок свої нові зимові шини для комерційних авто під назвою SP LT 60. Дані шини являються абсолютно зимовими, які повинні забезпечити непереверншену тягу на засніжених та зледенілих автошляхах, адже ці шини створені для найскладніших зимових умов.

 

 Для цього шина отримала направлений малюнок з агресивно глибоко нарізаними ламелями та можливістю ошиповки, для більшої прохідності та миттєвої тормозної реакції на льоді. 

 

 Центральна частина малюнка, яка має багато кромок зачеплення відповідає за ефективне щеплення на сильно заметених та вологих поверхнях, а глибокі поперечні канавки допоможуть швидко та ефективно вивести воду та слякоть із зони контакту шини з дорогою, мінімізуючи при цьому ефект аквапланування.

 

 Нові зимові шини отримали абсолютно новий склад гумової суміші протектора та профіль самої шини, за рахунок чого шина буде максимально рівномірно зношуватись і тим самим повинна підвищити термін своєї служби.

 

 Не можна не зазначити, що новий малюнок був розроблений таким чином, щоб максимум скоротити вібріцію та цим самим зменшити рівень шуму і збільшити акустичний комфорт для максимального комфорту та задоволення від водіння комерційного авто у зимовий період.

 

 Виробник стверджує, що з новою зимовою шиною Dunlop SP LT 60 ви можете почувати себе впевнено за кермом свого авто навіть в самих складних зимових умовах на протязі усього терміну експлуатації шин та зокрема Європейські тести незалежних тестуючих інститутів пітдверджують ці твердження.

 

 

 Шини Львів на tyres.lviv.ua

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати