Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

SAVA

SAVA

\"\"

 Sava - це відома європейська марка автошин, яка пропонує широкий асортимент продукції для легкових і вантажних автомобілів, а також легких вантажівок. Вже більше 85 років успішно ведеться виробництво шин цієї марки в Словенії (Kranj) на одному із найсучасніших заводів у Європі. Компанія Sava була придбана корпорацією Goodyear Tire and Rubber в 1998 році. З цього часу завдяки широко розгалуженої дистриб\'юторської мережі і технологіям корпорації Goodyear Sava стрімко завойовує ринок.

Історія компанії Sava Tires:

 

1 липня 1998 світовий лідер у виробництві шин компанія Goodyear спільно зі словенською компанією Sava dd, заснованою більше 80 років тому, створює підприємство Sava Tires. Дистрибуторська мережа Sava Tires охоплює всі країни колишньої Югославії.

 

1 грудня 1999 Sava Tires стає власником екологічного сертифікату ISO 14001. З цього моменту починається виробництво великогабаритних шин і шин для спецтехніки.

 

У 2000 році загальний обсяг продажів Sava сягає 6,5 мільйонів шин на рік.

 

У 2001 році Sava Tires нагороджується сертифікатом якості ISO 9002, що стає доказом того, що Sava виготовляє шини, що відповідають найвищим світовим вимогам. У цьому ж році компанія отримує найпрестижнішу нагороду в індустрії - ISO / TS 16949. З цього моменту Sava стає повноправним членом Goodyear\'s European Truck Force, яка надає свої послуги цілодобово.

 

У 2002 році Goodyear збільшує свою частку акцій в компанії з 60% до 80% і стає одним з головних інвесторів в Словенії.

 

 У 2004 році Goodyear став стовідсотковим власником марки шин Sava Tires і однойменного виробництва.

 

 На сьогоднішній день в компанії працює близько півтори тисячі осіб, а щорічні обсяги виробництва сягають 6 мільйонів шин на рік, причому 90% виробленої продукції йде на експорт. Багато уваги компанія приділяє розробкам нових моделей. Дослідницькі центри Goodyear працюють у Люксембурзі й Акроні (США), а тести проводяться на полігонах Goodyear, розташованих по всьому світу.

 

 Обравши для себе шини торгової марки SAVA - Ви обираєте для себе якісну продукцію, яку гарантує компанія Goodyear, безпечні шини із відмінними робочіми характеристиками за помірковану ціну.

 

 Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua налічує велику гаму різноманітних моделей та розмірів даної торгової марки. Якщо вам потрібно придбати шини у Львові торгової марки SAVA ми з радістю вам готові допомогти.