Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

RainSport 2

RainSport 2

Uniroyal RainSport 2 - це нова спортивна шина для потужних спорткарів та авто класу люкс, яка надає новий рівень безпеки на мокрій дорозі.

З тих пір, як на ринку з'явилася попередниця цієї моделі, RainSport, технології зробили крок далеко вперед. Тому RainSport 2 забезпечує ще кращий захист від ефекту аквапланування як на прямій, так і в повороті, ще більш надійне зчеплення на мокрому покритті.

Завдяки тримірній побудові країв канавок вода ще швидше виводиться з плями контакту, що надає шині тримати максимальний контакт з дорогою. Нова гумова суміш протектора розроблена для досягнення оптимального зчеплення з мокрою дорогою та зменшення гальмівного шляху на будь який поверхні. Та завдяки цьому Uniroyal RainSport 2 на сухому асфальті веде себе просто неперевершено і не поступається самим високотехнологічним своїм конкурентам.

Завдяки опуклим V-подібним ребрам малюнку протектора, при гальмуванні тиск рівномірно розподіляється по всій поверхні протектора, що дозволяє знизити гальмівний шлях не тільки на мокрій, але і на сухій дорозі.

Модель була протестована автомобільним виданням «Auto, Motor Und Sport» та отримала оцінку «рекомендовано». Фахівці високо оцінили видатні ходові якості цієї шини, особливо на мокрій дорозі та високий рівень захисту від аквапланування.