Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

ROADSTONE

ROADSTONE


Корейська надійність «ROADSTONE» - гарантія безпеки та комфорту


На сьогоднішній день компанія є виробником автомобільних шин під торговими марками «Nexen» і «Roadstone» та входить до списку найпотужніших азіатських компаній. Компанія має на «озброєнні» найсучасніше обладнання, яке дозволяє виготовляти надзвичайно якісну продукцію завдяки втіленню інноваційних технологій у виробничі процеси. Продукція компанії не просто є дуже якісною та надійною, але створює досить серйозну конкуренцію найбільш відомим світовим брендам у галузі виробництва автомобільних шин.


Лінія продукції компанії та основні завдання


Важливо зазначити, що продукція компанії відзначена міжнародною шинною спілкою, про що засвідчують такі сертифікати якості як «DOT», «UTQG», «E», «KS», «CCC», «QS9000», «ISO14001» та інші. Компанія «Nexen» випускає свою продукцію і під другими торговими марками, такими як «Roadstone tire» та «Woosung tire».


Європейське представництво компанії знаходиться в місті Франкфурт (Німеччина) – «Frankfurt Branch INC» та в північній Америці (Лос-Анджелес) – «Nexen Tire America INC». У 2010 році компанія відкрила ще кілька представництв у країнах Африки, Австралії, Азії та Європи.


Протягом останніх 50-ти років компанія проводила накопичування промислових ноу-хау, а також новітні технології виробництва автомобільних шин, які забезпечують високу якість для будь-яких автомобілів, починаючи з малого та середнього класу, і закінчуючи елітними, спортивними та машинами класу «Преміум». Реалізація продукції компанії проводиться в 120-ох країнах світу. Компанія спеціалізується на виготовленні високоякісних автомобільних шин. Виробничий процес включає в себе найновіші технологічні розробки та революційні ідеї в сфері виготовлення автомобільних шин. На даному етапі компанія «ROADSTONE» займає достойне місце на міжнародному ринку в своїй галузі та є надзвичайно рентабельною компанією. Таким рівнем рентабельності може похвалитися не кожна компанія в сфері шинної індустрії.


Діяльність компанії заснована на використанні інноваційних технологій та застосуванні їх у виробничих процесах. Такий підхід до справи робить продукцію надзвичайно надійною, яка має дуже високі якісні характеристики. До переліку тих властивостей, які має продукція «ROADSTONE», входять:


- підвищення якості керування автомобілем;
- мала вага автомобільної шини, що суттєво знижує витрати палива;
- високий рівень комфорту та безпеки під час руху автомобіля.


Шини компанії «ROADSTONE» відзначаються такими якостями як висока степень еластичності гуми, м’якість, високий рівень зчеплення та довготривалість функціонування. Компанія «Nexen Tire» створила абсолютно універсальні автомобільні шини, які мають унікальний дизайн протектора, велику кількість прорізів та зачепів на боковій частині шини. Ці елементи, а також наявність в складі гуми силікону, забезпечують надзвичайно високі гальмівні якості та акустичний комфорт.


Торгові марки «Nexen» і «Roadstone» є основними постачальниками шин для більшості корейських автовиробників, серед яких такі гранди автопромисловості як «Hyundai», «Kia Motors» і «Ssangyong Motor». Серед  іноземних грандів – «GM Daewoo Motor».


«tyres.lviv.ua» - постачальник корейської якості


На сторінках інтернет-магазину «tyres.lviv.ua» завжди можна знайти широкий спектр найякіснішої продукції з Кореї. Надзвичайно зручна навігація сайту дозволить відвідувачу дуже швидко та без зайвих проблем знайти потрібний товар. Наша компанія, яка представляє в Україні продукцію «Nexen» і «Roadstone», готова порадувати клієнтів дуже помірними цінами на автомобільні шини, які користуються великим авторитетом у багатьох країнах світу. Працівники нашої компанії забезпечать адресну доставку замовлення всією територією України. Такі процеси ми проводимо дуже оперативно та якісно. Тільки в нашому інтернет-магазині можливо не тільки придбати товари високої якості, але й суттєво зекономити.


Тількі «tyres.lviv.ua» дозволяє придбати високу якість за низькою ціною!