Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

масла БРЕНД

ENEOS
Q8 OILS

Q8 OILS

Q8 OILS

 

Легкові авто Вантажні авто
Мотоцикли та скутера Промисловість

 

   Kuwait Petroleum International є лідером якості в сфері паливомастильних матеріалів, має бездоганну репутацію та випускає продукти найвищої якості.

   Компанія була заснована в 1983 році, як міжнародне відділення Кувейт Петролеум Корпорейшн та під її відмітним логотипом "Q8 з вітрилами», переробляє і продає пальне, мастильні та інші матеріали з нафти багатьом клієнтам по всій Європі.

   Мастила Q8 виготовляються з найкращої у світі кувейтської нафти, яка переробляється та розливається тільки у Європі на 5_ох сучасних заводах, які розташовані в Англії, Голандії, Бельгії, Італії та Швеції.

   Мережа більше ніж 8000 станцій технічного обслуговування,  автоматизованих 24-годинних заправних станцій на дорогах по всій Європі працює під торговою маркою Q8, та обслуговує велику кількість авто.

   Також компанія є найбільшим постачальноком  реактивного палива, та постачає його в більш ніж 50 аеропортів по всій Європі та на Далекому Сході для приблизно 200 авіаліній.

   У Великобританії Q8 обслуговує чотири головних аеропорти - Хітроу, Гатвік, Станстед і Манчестер, - а також регіональні аеропорти Единбурга, Глазго, Брістоля і Кардіффа.

    Італійська мережа охоплює десять міжнародних і регіональних аеропортів. Аеропорт Чарльза де Голля і аеропорт у Франкфурті також обслуговуються Q8 Aviation.

    Кувейт Петролеум Інтернешнл за день продає більше 75 мільйонів літрів, що складає 10 мільярдів річного обороту компанії...