Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Proxes DRB

Proxes DRB

 Літні Шини Toyo DRB - це шини спортивного характеру, які являють собою неперевершений баланс відмінних показників у поведінці динамічної їзди та безпеки і комфорту. Дана шина готова задовільнити водіїв широкого спектру сучасних легкових автівок.

 

 Агресивний направлений  Малюнок був запозичений у вже відомої моделі Toyo Extensa HP. Це вдалий малюнок який вже чудово зарекомендував себе у автомобільному світі США та Японії, він  дозволяє впевнено себе почувати навіть на великий швидкості, тому його обирають для себе багато водіїв.

 

  У даному малюнку була використана система зчленованих позвдожніх блоків, яка відповідає за кращу стабільність при проходженні повортів на швидкості, а центральне пряме ребро малюнка відповідає за курсуву стійкість по прямій. Також у протекторі малюнка використана трацепедна поверхня, яка надає шині можливість  швидко виводити воду із зони контакту шини з поверхнею та підвищує супротив до ефекту аквапланування. Велики блоки та плечова зона протектора з вікритим перерізом поліпшує зчеплення на сухій поверхні та зменшує шум, завдяки чому дані спортивні шини мають чудовий акустичний комфорт і є досить тихими.

 

  Можна без сумніву сказати, що дані літні шини є чудовими шинами для більшості сучасних автівок та 100% підійдуть водіям, які полюбляють агресивну та спортивну їзду. Дана модель вже є в асортименті нашого інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати