Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Primacy 4

Primacy 4

Michelin Primacy 4

Продукція компанії Michelin — шинного гіганта-виробника, завжди відповідала найвищим стандартам якості. Літня шина Michelin Primacy 4 лише підтверджує цю точку зору. Анонсована восени 2017 року, запущена в масове виробництво в 2018 році. Отримала тільки схвальні відгуки автовласників. Покришку тестували різноманітні дослідницькі організації, порівнювали з аналогами цього  класу. Результати засвідчили, що Primacy 4 в експериментах займала тільки високі позиції.

Попередницею моделі є легендарна шина Michelin Primacy 3, що випускалась протягом 2011-2017 років. Проте 6 років минули не даремно, і новинка втілює останні розробки лідера ринку. Створено новий асиметричний протектор, оновлено гумову суміш, покращено показники зчеплення з мокрим дорожнім покриттям. Виробник заявляє про суттєве збільшення терміну експлуатації виробу. Покришка розроблена для легкових пасажирських автомобілів.

Характеристика протектору  

На перший погляд новий візерунок центрального протектору не справляє враження. Проте, їздові показники літньої покришки Мішлен Прімасі 4 перевищують основну масу конкурентів. Основою протектору виступають 3 ребра жорсткості. Кожне перетинають косі прорізи, при чому кут нахилу на кожному різний. Таке моделювання призначене для створення кромочного ефекту при складних маневрах.

Шина має особливо високі показники зчеплення з дорогою в умовах інтенсивних опадів. Це можливо завдяки формі профілю колових дренажних канавок. По-перше, вони досить широкі (ширші ніж у попередньої моделі на 22%), по-друге, вони реалізовані у двох варіантах — прямокутні та у вигляді трапеції, вужчою основою до низу. Ці фактори в сукупності створюють ідеальні умови для швидкого відведення води чи бруду. Навіть при високому ступені зносу протектору (понад 2 мм).

Зона плечових блоків з широкими прорізами для відведення вологи та бруду має специфічну форму. Це забезпечує щільний контакт з дорожнім покриттям в суху та мокру погоду. А гладке покриття бокових блоків дозволяє легко виконувати різноманітні маневри. Окремої уваги заслуговує боковина покришки. З одного боку, вона є м'якою і забезпечує акустичний комфорт та проходження поворотів без втрати керованості. З іншого боку, вона оснащена спеціальним захистом ободу дисків. 

Особливості шини

Michelin Primacy 4 пройшла величезну кількість перевірок. Для прикладу, зчіпні, їздові та тягові показники оцінювала відома організація TUV SUD. Результати засвідчили, що гальмівний шлях на мокрій дорозі коротший від конкурентів на 0,9 м для нової покришки, і на 2,8 м — для зношеної. 

Гумова суміш автошини утворена поєднанням штучного та природного каучуку з додаваннями силікатних кислот та спеціальних еластомерів. Такий симбіоз забезпечує м'якість їзди та зчеплення на мокрій дорозі, а також гарантує дуже тривалий термін використання. Перевірки показали, що Michelin Primacy 4 проїжджає на 18000 км більше за середньостатистичну модель цього ж рівня. 

Щоб замовити покришку залишайте замовлення на сайті або телефонуйте.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
16''
MICHELINPRIMACY 4лiто205551691 V FRDE2200
MICHELINPRIMACY 4лiто215551697 W XLDE3690
17''
MICHELINPRIMACY 4лiто215551798 W XLES4060
MICHELINPRIMACY 4лiто225501794 WIT3640
MICHELINPRIMACY 4лiто2255517101 W XLES3920
MICHELINPRIMACY 4лiто2255517101 Y XLES4120