Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Pilot Sport 4

Pilot Sport 4

 І ось всевітньо відома компанія Michelin виводить на ринок свої нові спортивні літні шини , під назвою Michelin Pilot Sport 4. Під час проведення самого відомого Автосалону у Європі у місті Франкфурт , була представлена нова модель саме тоді Європейськи водії та виробники автомобілів змогли уперше побачити сучасну модель.

 

 Так як і її попередниця модель Michelin Pilot Sport 3 , новинка у першу чергу призначена для потужних спортивних автівок та водії яких насам перед понад усе цінують свою безпеку , тому що керують авто дуже швидко , а по де коли і надто швидко та потрапляють у самі екстримальні умови керування, де шини відіграють найважливышу свою роль.

 

  Усім відомо, що від шин залежить поведінка керування авто її комфорт та відстань тормозного шляху , а особливо при екстримальному гальмуванні. Тут відомий випробник попрацював на максимум використавши при цьому увесь попередній досвід оримавший у автоспорті та при розробці попередніх моделей. Тому сучасна модель значно перевершила усіх своїх попередниць практично в по всім показникам.

 

   Дуже важливо зазначити, що у новій покришці була використана абсолютно нова гумова суміш, що тепер видає кращі показники у гальмуванні , а особливо на мокрому покриті. Асемитеричний малюнок протектора покришки  був запозичений у моделі Pilot Sport 3 , але вже вдосконалений за рахунок досвіду який був придбаний ранішу у автоспорті , в часності у змаганнях Формула Е.

 

  Новий малюнок протектора у парі із новим складом гуми дозволяє шині прекрасно адаптуватися до дорожнього покриття за рахунок чого утворються щільний контаткт шини із дорожнім полотном в результаті чого уворюється більш стабільне та прогнозоване керування, чітка кермова реакція, що дуже важлива при різьких маневрах. Однозначно можна заявити, що сучасна модель стала ще більш безпечною і за рахунок новітніх технологій , а саме завдяки новій технології Michelin Dynamic Response та вже добре відомій технології Michelin Anti Surf System.

 

  Нова покришка буде випускатись у самих популярних типорозмірах аж до 19 радіуса розміра колеса та вже предсталена у нашому інтернет магазині шини Львів tyrеs.lviv.ua. Якщо вас зацікавила дана модель, телефонуйте будь ласка до нас і ми обов"язково постараємось вам допомогти у виборі. У нас із легкість та за вигідною ціною можна завжди придбати нові літні шини Мішеліш, наш ресурс допомагає водіям нашого міста та завдяки транспортним компаніям відправляємо шини по всій тереторії України.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
17''
MICHELINPILOT SPORT 4лiто225501798 W XLES3770
18''
MICHELINPILOT SPORT 4лiто2454018 97 Y XLDE4150
19''
MICHELINPILOT SPORT 4лiто2454519102 Y XLES6300
MICHELINPILOT SPORT 4лiто2554019 100 W XL5500
MICHELINPILOT SPORT 4лiто2754019108 W XLFR6972
20''
MICHELINPILOT SPORT 4 лiто2554020 101 Y XL HU6160