Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Pilot Preceda PP2

Pilot Preceda PP2

  Pilot Preceda 2 - Шина, яка відрізняється своїм спортивним характером.

  Це продовження модельного ряду Michelin Pilot Preceda, з поліпшеними показниками прискорення гальмування і зчеплення з мокрою поверхнею дороги. Дана покришка зроблена з використанням технологій, застосовуваних при розробці гоночних шин.

  Pilot Preceda РР2 демонструє на 7% коротший гальмівний шлях, у порівнянні з Pilot Preceda, на вологих покриттях та гарантує високий рівень безпеки навіть при дуже вологій погоді. Завдяки інноваційному складу гумової суміші шина демонструє на 2 секунди покращене прискорення, в порівнянні з попередницею. 

  Асиметричний малюнок протектора забезпечує надміцне зчеплення з сухою і мокрою дорогою. Посилені плечові блоки надають стабільність ходу по прямій і запобігають бічні заноси. Особливістю і перевагою цієї шини є висока надійність зчеплення і керованість автомобілем на мокрій дорозі. Шини є дуже тихі,  з низьким профілем та широкою потужною плечовою зоною.

 Michelin Pilot Preceda 2 - швидкісна шина для легкових автомобілів, яка забезпечить максимальну керованість авто  в будь який момент, а особливо у вологу погоду!

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати