Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

PIRELLI

PIRELLI

Історія Pirelli Tyre:

Історія компанії налічує більше ста років і багато в чому історія Pirelli тісно пов'язана з розвитком автомобільної галузі. Історія Pirelli почалася в 1872 році в Італії 28 січня 1872 за ініціативою Джованні Баттіста Піреллі була заснована компанія з виробництва та продажу еластичної гуми під назвою "GB Pirelli & C." До початку століття компанія випускає найрізноманітніші гумові вироби для різних сфер діяльності, а виробництво шин почалося в кінці XIX століття. У 1901 році для перших автомобілів були запропоновані шини "Ercole", а для велосипедів ще з 1890 року компанія виробляла шини "Milano. Перші шини компанії для велосипедів запатентовані в 1894 році, а перший патент на шини для легкових автомобілів отриманий в 1901 році. В 1905 компанія реорганізовує сектор виробництва шин для автомобілів та мототехніки і виводить це виробництво на промисловий масштаб. Перша перемога компанії доводиться на події 1907 року - автопробіг Пекін-Париж. З цього часу починається відлік успішних виступів гонщиків на чотирьох і двоколісних екіпажах. Продукцію компанії прославили відомі гонщики - Нуволарі, Аскарі і Фанджіо. У 1950 виробництво і продаж всієї продукції, крім шин і кабелів, реконструйовані в окремі компанії, які перебувають під керівництвом "Sundry Items Office".

За сто років плідної роботи та вдосконалення технологій компанія випускала нову продукцію, починаючи з довоєнної серії Stella Bianca і закінчуючи радіальними шинами Cinturato - сучасними шинами з наднизьким профілем. Сьогодні бізнес компанії носить істинно інтернаціонального характеру: Pirelli працює в Європі і Південній Америці, в Сполучених Штатах, Китаї та Східній Європі.

Виробнича інфраструктура Pirelli Tyre представлена 24 заводами, 5 з яких розташовані 1 в Італії, 5 в Бразилії, 2 у Великобританії, 2 в Німеччині, 2 в Туреччині, 2 в Румунії, 1 в Аргентині, 1 в Китаї, 1 в Єгипті, 1 в Іспанії, 1 в Сполучених Штатах Америки і 1 завод у Венесуелі. Комерційна структура бізнесу Pirelli Tyre охоплює всі основні географічні ринки - шини Pirelli поставляються більш ніж 10.000 дистриб'юторам і реселлерам в більш ніж 160 країнах світу.

Основний центр досліджень і розробок Pirelli Tyre розташований в Мілані. Місцеві науково-дослідні центри компанії знаходяться в Німеччині, Великобританії, Бразилії і США.