Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Open Country A20

Open Country A20

   Компанія Toyo випускає на ринок нову всесезонну  шину під назвою Open Country A20. Шина розроблена для авто класу SUV, легких вантажівок та пікапів. Комфортна шина преміум класу у своїй більшості створена для їзди по шосейній дорозі, як зазначає виробник шина пристусована на 80% траса і відповідно 20% бездоріжжя.

 

  Дана модель була призначена для водіїв, які хочуть поєднанати відмінні  характеристики шин на дорозі, тривалий знос та всесезонну універсальність.

 

  Варто також зазначити, що ця модель часто використовуються в якості первинної комплектації  на авто класу SUV, це пітдверджує її відмінні ходові характеристики у поєднанні із комфортабельністю. Також шина відрізняються своєю стійкостю до зносу та тихою їздою, що є дуже важливим фактором для сучасних водіїв.

 

  Завдяки сучасному асиметричному малюнку та спеціальній гумовий суміші модель показує чудове зчеплення на дорозі, навіть при низьких температурах та може сміло використовуватись при нульовій температурі. Вона призначена для використання круглий рік в країнах з помірними кліматичними умовами, а у наших кліматичних умовах вона може використовуватись круглий рік за умови, що температура взимку не буде падати нище нуля або на розчищиних від снігу та льоду дорогах. 

 

 Якщо вам потрібна якісні всесезонні шини, ми постараємось допомогти вам у виборі завдяки нашому інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua. 

   

 Від себе додам, що всесезонні шини Toyo Open Country A20 ідеально підійдуть водіям авто класу SUV,  які більшість часу іздять по асфальтованій дорозі і не готові міняти шини два раза на рік.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати