Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Observe Garrit GSI-5

Observe Garrit GSI-5

   Зимові шини Toyo Observe GSI-5 володіють сучасним направленим малюнком протектора, доволі агресивним з чіткими рисами зимових покришок, що у свою чергу гарантують найкращий розгін і гальмівні характеристики на мокрій, засніженій чи зледенілій дорозі.

 

   Спрямований малюнок протектора шини з глибокими, продольними каналами, які митеєво готові евакуювати воду та слякоть із зони контакту шини з поверхнею, суттєво знижують ризик аквапланування, а також забезпечують кращу кермову стійкість на великий швидкості.

 

   Ця шина розроблена за спеціальними технологіями та останніми тенденціям по розробці сучасних зимових шин і відповідає всім зимовим умовам, будь то сніг, слякоть, лід чи просто слизька дорога. Сучасна Японська покришка створена для справжніх сурових зим.

 

   Відмінною особливістю є той факт, що до складу сучасної гумової суміші входять частки шкаралупи волоського горіха, які виконують роль мікро шипів і поліпшують зчеплення на льоді та надто замерзлих поверхнях. Замінюючи шиповані шини, які відходять у минуле та ствроюючи достойну конкуренцію у сегменті фрикційних шин. Також особливу увагу розробники приділили вуглецевий бамбуковому порошку, що входить до складу компаунда шини Тойо і дуже добре поглинає шар води, що утворюється між шиною і снігом або льодом, надаючи ій ще кращего щеплення.

 

   Різноспрямовані ламелі покращують зчеплення з дорожнім покриттям під час поворотів, розгону та гальмування, а стрілоподібні блоки в плечових зонах тут відповідають за відмінні тягові зусилля, що у свою чергу забезпечують швидке самоочищення від снігу та слякоті, не даючи при цьму шині "сісти" або "заритися" у заметах.

 

  Toyo Observe GSI-5 це зимові шини, які виготовляються у великому спекторі типорозмірів та ідеально підходять для будь якого сучасного авто. У нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua, вони вже предсталені у багатьох типорозмірах для різних авто, якщо вам цікава дана модель звертайтесь до нас і наші фахівці обов"язково допоможуть вам у виборі. Купуючи зимові шини на нашому інтернет порталі, ви економите в першу чергу свій час та гроші, отримуючи при цьому гарантію у правильному виборі, що безпесередньо впливає на ваш комфорт та безпеку на зимовій дорозі.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати