Великий вибір Зимових шин вже на складі у Львові , ціни та наявність уточнюйте будь ласка по телефону ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Observe Garrit G3-Ice

Observe Garrit G3-Ice

  Найновіша розробка Японських інженерів в області зимових шин - це нові зимові шини Toyo Observe Garrit G3-Ice.

 

  Шина справжній фахівець у водінні у складних та сурових зимових умовах, шина яка переважає усіх своїх попереднець, а особливо у поведінці на льоді. Японські спеціалісти доклали максимум зусиль для того, щоб шина обійшла багатьох своїх конкурентів і стала справжнім шедевром у сфері надійних зимових шин преміум класу.

 

  Це пітдверджують тести на скандинавському полігоні у зимку 2013 року, шина на відміну від своєї попередниці скоротила гальмівний шлях на зледенілій поверхні на 9% (відсотків), а на засніжених ділянках аж на цілих 17% (відсотків).

 

  Нова модель отримала класичний скандинавський направлений малюнок, та буде випускатись у двох варіантах, як шипована так і просто під шип, з можливістю майбутньої ошиповки при необхідності.

 

  Шини будуть шипуватись за всіма новими вимогами Скандинаською організацією по шинам та колесам (STRO Scandinavian Tire & Rim Organization), яка ввела обмеження на кількість шипів на 1 метр окружності шини. Від тепер, а точніше від 1 (першого) липня на 1 метр дозволено 50 шипів замість колишніх 110, тут і приходить на допомогу суміш протектора, яка раніше вже була використана у попередній моделі Observe Garrit GSI 5.

 

 В даній суміші протектора було використана «Горіхова суміш» , яка значно підвищує коефіцієнт зчеплення на снігу та льоді. Варто також зазначити, що горіхові крихти добре працють не тільки на морозі, але й у відлигу на мокрому асфальті. Оскільки суміш добре перемішана, її ефективність по мірі стирання протектора не знижується і шина відмінно себе поводить на протязі усього терміну сроку служби. 

 

 Цілий ряд технічних рішень та максимум зусиль було прикладено, що до комфорту шини,  в тому числі і акустичного завдяки цьому шина стала малошумною і добре керується на будь який поверхні. Нові зимові шини можуть похвалитись хорошою поведінкою і на шосейній дорозі, що є не мало важливим фактором, а особливо для мінливої Української зими.

 

 Як стверджують розробники нової моделі, що шина Toyo Observe Garrit G3-Ice - це гордість Японської компанії, у ній були використані усі найновіші розробки, враховуючи усі останні тенденції скандинавських шин де і повина скласти достойну конкуренцію.

 

 У нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua новинка вже представлена у декількох варіантах типорозмірів, телефонуйте до нас і ми допоможемо у виборі.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати