Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

Новинки літнього сезону 2013

Новинки літнього сезону 2013

                             Шини у Львові та Новинки літнього сезону 2013 для легкових авто.


 Прийшла весна та прийшов  час подбати про зміну зимових шин на літні.   На Сьогоднішній день є надзвичайно дуже багато різноманітних літніх шин, різних виробників, різних цінових категорій, але на зовнішній вигляд дуже схожими  між собою. Та перед власниками сучасних авто стоїть складна задача, які все ж таки шини обрати для свого залізного коня.  Для того, щоб водіям нашого міста було простіше підібрати літні шини у Львові, ми зробили свій аналіз та перелік  більшості  Новинок літнього сезону  2013 року  та зробили короткий опис про кожну з них.                                       
 У наш перелік новинок потрапили наступні моделі:

 

1. Continental ContiEcoContact 5

Шина преміум класу від Німецького концерна Continental AG. Прийшла на зміну добре відомій багатьом з нас моделі ContiEcoContac 3. Дана шина була  розроблена для всіх типів сучасних авто, та націлена на тиху комфортну їзду з максимальною економією пального та безпекою керування.

2. Continental  ContiPremiumContact 5

Шина преміум класу від Німецького концерна Contintal AG. Спеціально розроблена для надзвичайно тихої та комфортної  їзди, а саме головне дуже безпечної  їзди, навіть на високий швидкості та для того були запозичені  технології  у моделі ContiSportContact 5.

 

3. Goodyear Efficient Grip Compact

Шина для автівок компакт  і середнього класу,  з абсолютно новим малюнком , який                               повинен забезпечити найменший опір коченню,  що в свою чергу забезпечить зменшення витрат пального. Також новий склад гумової сумішіповинен забезпечити  коротший гальмівний шлях, у порівнянні із її попередницею, моделлю Goodyear DuraGrip.

 

4. Goodyear EfficienGrip Performance

Нова шина преміум класу від світового виробника,  яка в свою чергу піклується про підвищення рівня дорожньої безпеки, тому шини оснащуються революційною технологією ActiveBraking, яка передбачає тривимірне будову блоків і нову геометрію протектора. Технологія дозволяє поліпшити контакт шин з дорогою при гальмуванні  та скоротити гальмівний шлях.

 

5. Michelin Energy+

Це продовження флагмана компанії  Michelin першої зеленої шини Energy Saver.  Новинка   запозичила  у своєї попередниці  малюнок протектора та  змінила суміш самої гумової суміші. Завдяки чому стала, ще більш економічною та повинна скоротити гальмівний шлях на мокрій дорозі.

 

6. Michelin Primasy 3

Це нова  шина преміум класу  для авто середнього класу та класу люкс, яка наділена усіма кращими якостями попередніх моделей  та завдяки новітнім технологіям  стала  шиною, яка являє собою Безпеку у Кубі.

 

7. Bridgestone Turanza T001 

Шина преміям класу, яка прийшла на зміну добре відомій моделі ER300. Нова шина отримала все найкраще від своєї попередниці та  стала, ще більш надійною і маневреної, особливо при подоланні великих відстаней в русі на великих швидкостях. BridgestoneT001 забезпечує розкішне водіння, поєднуючи оптимальний баланс між комфортом та керованістю.

 

8. Dunlop Sport BluResponse

DunlopSport BluResponse абсолютна нова шина гідна кращих епітетів керованості... Незважаючи на екологічну підгрунтя і відповідну економію палива, що є невід"ємною частиною будь яких сучасних шин у Західній Європі. Нова гумова суміш у склад, якої входить велика кількість полімерів, які дозволяють шині швидко адаптуватися до дорожнього покриття, значно підвищуючи рівень зчеплення та безпеки.

9. Yokohama ECOS ES31


Нова зелена шина, яка прийшла на зміну моделі ECOS ES300. В новій покришці була          використана нова технологія BluEarth, яка дозволяє і ще більше заощаджувати на пальному, та дотримуватися екологічних норм, що до навколишнього середовища.


10. Hankook Kinergy ECO K425

Замикає нашу десятку новинок бюджетна шина від корейського виробника Hankook, під назвою Kinergy ECO K425. Та незважаючи на те що, це бюджетна шина, модель Kinergy ECO поєднує в собі самі передові технології HANKOOK в галузі безпеки, динамічних якостей, комфорту та екологічної сумісності.  Комбінація найновіших технологій, які досі компанія не використовувала, таких як силікатні наночастинки та технології змішування компонентів дозволяють шинам  знижувати опір коченню на 12% порівняно із звичайними шинами, що дозволяє водію істотно економити на пальному та скоротити гальмівний шлях на мокрому покритті.