Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

NOKIAN

NOKIAN

Шини, що надходять до нас з Фінляндії, а тепер виробляються і в Росії у Всеволожську в своєму роді унікальні. Нокіан випускається для північних країн, тому ця гума чудово підходить і для Росії. У протекторах цієї автошини використовується суміш "силіка", яка забезпечує прекрасне зчеплення з мокрою дорогою і малий опір. Несиметричний малюнок покращує властивості управління. "Завивання" колеса на високій швидкості оригінально поглинається горбиками і порожнинами в поздовжніх поглибленнях протектора. Виробляються шини для позашляховиків, мінівенів, легкових автомобілів, легких вантажівок, і, якщо цікаво, для велосипедів.

Випуск своєї продукції концерн Nokian Tyres почав ще в далекому 1932 році. Цікаво, але Нокіан були першими зарубіжними шинами, які закуповувалися Радянським Союзом. Купити їх було за щастя: наша тверда гума гула і вила так, що після тригодинної поїздки почуття було, як у контуженого. Вони прекрасно проходили по наших брудним і засніжених дорогах. І в 2005 році в Ленінградській області (місто Всеволожськ) було відкрито філію Nokian Tyres, що з'явилося визнанням бренду.

Зимові або літні, шиповані чи нешиповані шини цієї марки показують неперевершені ходові якості на слизькому покритті. Компанія позначила стратегічним напрямом розвитку саме повну безпеку продукції. Всі скандинавські країни, Росія та Нідерланди завдяки екстремальним зимам використовують ці автошини. Довговічність, низький рівень шуму, відсутність ефекту аквапланування - додатковий плюс на користь вибору цих шин.