Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

NEXEN

NEXEN

Зимові і літні шини Nexen (Нексія). Південнокорейська компанія Nexen є одним з найбільших азіатських виробників автомобільних покришок.
На вітчизняний ринок фірма Nexen вийшла всього кілька років тому і поступово починає розширювати зону охоплення, надаючи покришки для легкових і спортивних автомобілів, позашляховиків і універсалів.

Компанія Nexen також виробляє автомобільні покришки під маркою Roadstone, що відрізняються від Nexen лише тим, що доступні тільки на вторинному ринку і не є штатно встановлюються покришками. В якості однієї з основних особливостей шин Nexen можна відзначити використання виключно натурального каучуку, який у поєднанні з різними добавками робить шини вельми економічними на дорозі за рахунок зниження опору. Спеціально розроблений агресивний V-подібний рисунок протектора з широким низьким профілем не тільки надає шинам Nexen незвичайний і привабливий зовнішній вигляд, але і забезпечує напрочуд низький рівень шуму, максимальну зносостійкість, а також підвищену курсову стійкість і стабільність автомобіля на поворотах навіть на відносно високих швидкостях.