Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

MS Plus 77

MS Plus 77

  Абсолютно нові зимові шини вiд концерну Continental AG пiд брендом Uniroyal та назвою MS Plus 77 та MS Plus 77 SUV.

 

 Нова модель у даному малюнку протектора була створена не тільки для легкових автівок але і для повнопривідних авто. Це сучасна покришка із оригінальним малюнком протектора, завдяки якому готова долати нові барьєри зимових перешкод.

 

 Дана модель шин призвана встановлювати нові стандарти для зимових шин Uniroyal та нести достойну конкуренцію не тільки у сегменті шин середнього класу але і у сегменті дорогих шин.

 

 При створеннi даних зимових шин було враховано особливості сьогоднiшноi мiнливоi погоди у Європі, а особливо у зимовий період. Тут погода може дуже сильно змiнюватись навiть протягом дня, вiд сильного дощу до морозу, який робить  дорогу особливо підступною та небезпечною вкриваючи ii кригою льоду.

 
 Нові зимові шини Uniroyal MS Plus 77 можуть похвалитись чудовими експлуатаційними  характеристиками, як на вологих поверхнях, так i на сильно заснiжених дорогах, вони мають високий рівень безпеки та короткий тормозний шлях на крижаній поверхні.
 
 
 Дана покришка створена за найновiшими технологiями, має новий направлений малюнок протектора, що забезпечує їй стабільну тягу у заметах, а абсолютно новий склад гумовоi сумiшi, який здатен утримувати свої властивості навіть при дуже низьких температурах і додасть вам впевненостi та допоможе у водінні авто у складних зимових умовах.
 
 Особливо важливо, що дана гума вже пройшла багато Європейських тестів зимових шин, та отримала масу схвальних відгуків та створила впевнену конкуренцію багатьом більш дорожичм шинам відомих світових виробників.
 
 Хочу також додати, що дана гума розроблялася спільно із фахівцями Німецького концерна Continental AG та завдяки великому досвіду компанії у розробці зимових шин і не дивно, що показує відмінні показники експлуатаційних характеристик.
 
 У нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua нова модель покришок буде представлена у більшості топових типорозмірів, водіям міста Львів буде простіше придбати шини за доступною ціною, але якщо ви знаходитись у іншому місті нашої держава, ми можемо відправити шини будь якою обраною вами транспортною компанією у зручний для вас час.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати