Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

MICHELIN

MICHELIN

 

Бібендум дарує комфорт та надійність від «MICHELIN»


Напевно, немає такої людини, яка б хоч раз не бачила чоловічка, який складений з шин. Це Бібендум – знаменитий логотип всесвітньовідомої компанії «MICHELIN». Але компанія відома не тільки своїм лого. Її продукція вже більше ста років дивує світ своєю унікальністю та винятковою якістю. Треба відзначити, що продукція компанії «MICHELIN», як і її логотип, визнані найпопулярнішими у 20-му столітті.


Як все починалося


Історія компанії почалася задовго до того моменту, як на світ з’явилися засновники відомої компанії. Дідусь засновників компанії (Андре та Едуарда Мішлен) керував великим заводом металоконструкцій. Після його смерті, разом з підприємством, залишилось досить багато проблем. У 1888 році брати повертаються додому після навчання у Парижі, наводять порядок на дідовому заводі, та дають підприємству назву «Compagnie générale des établissements Michelin». Цей період і вважають датою заснування знаменитого бренду.


На початку своєї діяльності завод займався гальмівними колодками, різноманітними клапанами, стічними трубами і всім тим, на що вдавалося отримувати замовлення. Все йшло саме таким чином до того часу, поки брати не звернули увагу на таку конструкцію, як велосипед. У той час шини на велосипедних колесах були цільними. Вони просто наклеювались на колесо. Братами була придумана велосипедна шина, яку можна було знімати та міняти. Успіх прийшов тоді, коли велогонщик Шарль Террон виграв популярну велогонку «Париж-Брест-Париж». На велосипеді Террона були шини компанії ««MICHELIN». Після цього відбулася історично відома велогонка «Париж- Клермон-Феран», яку організувала компанія. На одному з відрізків траси були розкидані цвяхи. Звісно, всі велосипеди їхали на шинах компанії «MICHELIN». Успіх був просто шалений, але не варто думати, що компанія відразу перейшла виключно на виробництво шин. Ще досить довгий час компанія, як і раніше, займалася всім, на що існує попит. І тільки у 1894 році, коли були організовані перші французькі автомобільні перегони, брати Мішлен зрозуміли, за яким транспортним засобом стоїть майбутнє шин.


У 1906 році відкривається перший завод «MICHELIN» у Франції, а через два роки у США. Компанія набирає оберти і захоплює Європу. Треба відзначити, що велике значення в цьому процесі відіграє реклама, зокрема, образ Бібендума. Компанія випускає надувні шини, які користуються великим попитом не тільки в автомобільних перегонах, але й у приватних власників авто. Приблизно у середині 20-го століття компанія «MICHELIN» знову дивує світ своїм відкриттям. Заснована радіальна шина «MICHELIN Х». На міжнародному автомобільному ринку відбувався просто фурор. Підприємства та заводи «MICHELIN» не встигали виробляти продукцію для замовників.


Треба відзначити, що шини «MICHELIN» і сьогодні відповідають високим сучасним вимогам, як у технологічному плані, так і в питаннях комфорту та безпеки руху. Шини «Michelin» споконвічно орієнтовані на мінімальний шум у середині автомобіля. Випускаються вони для будь-якої машини і будь-якої пори року. Кожна модель шин «Michelin» має щось своє, потрібне для конкретних умов. Наприклад, шини «Michelin Pilot» мають краще зчеплення на поворотах при мокрому покритті і ефективні гальмівні характеристики. «Michelin Pilot Primacy» мають відмінну зносостійкість. Шини чудово гальмують на сухій дорозі, знижують вібрацію на 6%. Асиметричний малюнок протектора «Michelin Energy» значно скорочує гальмівний шлях та забезпечує прекрасне зчеплення з дорогою. Компанією розроблені автошини, які мають шипи з подвійною фіксацією. Вони не бояться ані сльоту, ані снігу, ані дощу.


«tyres.lviv.ua» пропонує тільки найкращу продукцію


Наша компанія запрошує всіх власників автомобілів на сторінки інтернет-магазину «tyres.lviv.ua». На нашому ресурсі ви знайдете велику кількість найкращої продукції світу, якість якою не підлягає сумніву. Наша компанія представляє продукцію найкращих світових виробників шин. Впроваджуючи лояльну цінову політику, «tyres.lviv.ua» пропонує безперечну якість за дуже помірною ціною. Працівники нашої компанії проводять адресну доставку замовлення. Такі процеси відбуваються дуже оперативно та якісно.


Тільки в інтернет-магазині «tyres.lviv.ua» можна придбати високоякісні шини за низькою ціною!