Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

MATADOR

MATADOR

Компанія MATADOR була заснована, ще у колошній Чехословаччині у 1905 році в місті Братіслава та стала першою шинною компанією у Чехословаччині. Історія компанії почалася у березні 1906 року з виготовлення гумових шлангів та ременів для авто. У 1925 році MATADOR виппускає свої перші шини та вже у тридцяті роки на всі автомобілі у Чехословаччині встановлюють шини MATADOR. Таким чином компанія суттєво вплинула на розвиток автомобільної галузі Чехословаччини, зокрема і на таких виробників як Skoda, Tatra, Aera.

У 1945 році виникла націоналіізація компанії, та в 1946 році компанія стає національною. Компанія стрімко почала розвиватись та значно нарощувала своє обєми по виробництву шин. Вже у травні 1950 року було збудовано новий завод. У 1955 році Matador запускає виробництво конвеєрних стрічок. Стає монополістоМ з виготовлення камер вже у 1962 році, та з 1968 року починають випускати радіальні шини. 1978 рік починається виробництво з виготовлення металокорду конвеєрних стрічок. У звязку з сильним ростом компанії та розширенням ассортименту виникла потреба у технологічній науковій базі. І вже у 1987 році був заснований Науково-дослідницький інститут у місті Пухов.

Завод у місті Пухов набуває перетворень та 1988 році набуває статус державного підприємства та три роки по тому переходить у акціонерне товариство. У 1994 році з акціонерного у приватне та проходить європейську сертифікацію.

1995 рік додатково засновано дочірнє підприємство Matador Омск Шина у Росії.

1998 рік у місті Пухов створене спільне підприємство з Continental AG по виготовленню шин для вантажних авто.

2004 рік створене спільне підприємство Matador  Аддіс у Ефіопії, що дає змогу вийти на африканський ринок.

2005 рік  стає Деверсифікованою Міжнародною Компанією, яка святкує сто років з дня свого заснування.

2007 проходить злиття з Continental AG, що дає змогу удосконалювати свої стратегії та нові можливості для будівництва нових виробничих баз у східній Європі.

2010 рік у місті Пухов Continental AG відкриває новий виробничий цех, який збільшує виробничі можливості з виготовлення шин.

2011 рік створено, ще один новий виробничей цех площею 7400 кв.м., розподільчий центр площею 7150 кв.м. та додатково побудовані абсолютно нові складські приміщення пллощею 20 000 кв.м.

 На сьогодні компанія Matador входить у концерн Continental AG та є серйозним гравцем на ринку шинної індустрії.