Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Літні шини

Підбір за параметрами

Топ кращих шин

ALLIANCE

Модель: AL30
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R16
Ширина шини: 205
Профіль шини: 55
Країна виробник: JP

1502 грн

Придбати

CONTINENTAL

Модель: CONTISPORTCONTACT 5
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R18
Ширина шини: 235
Профіль шини: 55
Країна виробник: RO,FR

3900 грн

Придбати

CONTINENTAL

Модель: CONTIPREMIUMCONTACT 6
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R18
Ширина шини: 255
Профіль шини: 60
Країна виробник: SK

3950 грн

Придбати

FALKEN

Модель: FK510 SUV
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R19
Ширина шини: 285
Профіль шини: 45
Країна виробник: JP

4368 грн

Придбати

FALKEN

Модель: FK510 SUV
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R20
Ширина шини: 275
Профіль шини: 45
Країна виробник: JP

4914 грн

Придбати

HANKOOK

Модель: K127
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R18
Ширина шини: 255
Профіль шини: 55
Країна виробник: HU

3150 грн

Придбати

MICHELIN

Модель: PRIMASY 4
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R18
Ширина шини: 225
Профіль шини: 50
Країна виробник: ES

3958 грн

Придбати

MICHELIN

Модель: PILOT SPORT 4
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R18
Ширина шини: 245
Профіль шини: 50
Країна виробник: ES

5870 грн

Придбати

NEXEN

Модель: N"FERA RU1
Сезонність шини: лiто
Діаметр шини: R17
Ширина шини: 235
Профіль шини: 65
Країна виробник: KR

2550 грн

Придбати

Літні шини

 

Літо, само по собі, включає велику кількість усіляких поїздок. Звичайно, одна справа, коли проїхати треба пару кілометрів на дачу або за місто, на природу, і зовсім інша – подорож до моря або за кордон. Саме з цієї причини, питання ефективності гуми на колесах постає надзвичайно гостро. Від правильного вибору шин залежить не тільки комфортність подорожі, але й її безпека. Не таємниця, що при високих температурах асфальт має звичку розплавлюватися, отже, гума має справлятися з цією проблемою та забезпечити автомобілю потрібну стійкість та високий рівень зчеплення. З другої сторони, літні дощі бувають досить сильними та довгими, що робить трасу дуже слизькою та небезпечною. Такі обставини вимагають всіх засобів безпеки, в тому числі і наявність такої гуми, яка би дозволила водієві впевнено підтримувати ту швидкість автомобіля, яка необхідна.

Літні шини поділяються на декілька видів. Для того, щоб правильно вибрати необхідну гуму, треба знати деякі нюанси, які, в принципі, і вирішують всі питання комфорту, впевненості та безпеки.


Види літніх шин та їх короткі характеристики


1. Основним поняттям для автомобільних шин є типорозмір. Більшість автомобілів, у цьому плані, є універсальними і допускають кілька варіантів типорозмірів шин, які можна використовувати. Таку інформацію можна знайти в техпаспорті автомобіля. Як правило, і це визначається правилами фізики та здоровим глуздом, зимова гума на порядок вужча від літньої. Швидкість автомобіля, яка влітку набагато більша, ніж взимку, вимагає високого рівня стійкості авто під час руху. Саме тому, літня гума має широкі розміри. Цей фактор просто необхідно мати на увазі, коли справа йде про вибір типорозміру. Кожний автомобіліст знає свою швидкість, тому саме йому і вирішувати.


2. Не менш важливим є таке поняття, як малюнок протектора. Обираючи цей важливий елемент, треба визначитись, де саме і по якій дорозі буде проходити основна частина того шляху, який необхідно подолати. Досвідчені автомобільні спеціалісти та експерти дорожнього руху запевняють, що малюнок протектора для асфальту має бути насичений невеличкими ямками та канавками. Саме вони відіграють роль каналів, які відводять надлишок води та забезпечують високий рівень зчеплення шини з дорогою. При високій швидкості це дуже важливо.


Інший вигляд має протектор для ґрунтових доріг. Такий малюнок має бути насичений великими елементами. Дуже важливо, щоб кожний елемент знаходився на значній відстані від іншого. Такий характер малюнка дозволяє не «забиватись» гумі камінням, землею тощо. В результаті шина не стає «слизькою» і надає чудовий коефіцієнт зчеплення.


3. Кожна шина має таке поняття, як індекс швидкості. Це технічні характеристики гуми при певних умовах або навантаженнях. Тобто, поведінка шини при тих чи інших ступенях навантаження і процеси, які відбуваються в структурі гуми в конкретних умовах. Кожний водій прекрасно знає свій стиль їзди. Якщо перевага надається великій швидкості, то індекс, відповідно, має бути вищим. Не слід нехтувати цим поняттям, як, на жаль, дуже часто стається. Шина, яка має низький індекс швидкості, отримуючи великі навантаження, може просто розірватися, що на великій швидкості може призвести до трагічних наслідків.


На особистій безпеці економити не можна, але в нашій компанії це зробити реально


Немає потреби витрачати свій дорогоцінний час, вишукуючи літню гуму для свого автомобіля.  Деякі водії ще весною «ганяють» автобазарами, палять дороге пальне та витрачають не менш дорогий час і нерви, щоб знайти потрібні шини. Набагато простіше та зручніше звернутись в інтернет-магазин «tyres.lviv.ua», де постійно є в продажу різноманітні шини. Наша продукція, яка виготовлена визнаними світовими автомобільними брендами, не підлягає жодному сумніву. Якісні характеристики наших шин перевірені не тільки часом, але й найбільш авторитетними міжнародними експертами міжнародного рівня.


Купуючи шини в «tyres.lviv.ua», ви не тільки суттєво економите гроші та зберігаєте свої нерви. Наші клієнти гарантовано отримують високий рівень комфорту та безпеки руху!