Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

LM 703

LM 703

     Модель шини Dunlop SP Sport Le Mans 703 з'явилася в 2010 році, прийшовши на зміну своїм попередницям - популярним в минулому моделям LM 701 і LM 702. Новітні технології дозволили зробити новинку британської компанії ще більш незамінною для автовласників. Варто відзначити роботу інженерів Данлопа, які проробили величезну роботу при розробці Dunlop LM 703.

     У шині була використана технологія Digital Rolling Simulation 2, яка дозволила отримувати характеристики шини ще в момент її проектування, завдяки популярним комп'ютерним симуляторам. Таким чином були досягнуті наступні речі: шина при виконанні поворотів здатна змінювати пляма контакту, збільшуючи і зменшуючи його в залежності від ситуації, а також спеціально оптимізовані блоки протектора дозволили помітно понизити рівень шуму, видаваний шиною при русі.

    Спеціальний гумовий склад шини, що називається sound absorbing pad і зроблений з легкого синтетичного матеріалу дозволили шині також поглащать сторонні шуми. Він розташований у внутрішній структурі протектора.

    Дизайн протектора шини Dunlop LM703 - не спрямований. Широкі дренажні канавки дозволяють ефективно справляючись з водою, що з'являється під плямою контакту. Ризик виникнення аквапланування був понижений до мінімуму. Потужні боковини шини дозволяють отримати стабільну керованість в будь-яких умовах, а жорстке центральне ребро сприяє моментальної віддачі шини і захищає її від деформацій.

    Нова модель є спортивною літньою гумою для потужних високошвидкісних автомобілів. Вона пропонує відмінне зчеплення на будь-якому виді покриття з неймовірним рівнем безпеки і прекрасним комфортом при русі.  

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати