Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

KORMORAN

KORMORAN


«KORMORAN» - якість, визнана світом


У 1994 році на території Польщі було відкрите нове підприємство, якому судилося стати світовим брендом. Компанія «KORMORAN», яка зорієнтована виключно на виробництво автомобільних шин та дисків, входить до складу відомої корпорації «Michelin» під офіційною назвою «Michelin Polska Sp. z.o.o.» і займає одне з перших місць у світі з асортименту вироблених товарів, якості сервісу та обсягу продажів. Автомобільні шини «KORMORAN» виготовляються на заводах «Michelin» у Польщі, Угорщині та Румунії. Більше десяти років компанія представляє свою продукцію на міжнародному автомобільному ринку і змогла зарекомендувати себе як виробник надійної та висококласної продукції.


Вражаюча якість за помірну ціну


Треба відзначити той факт, що шини «KORMORAN» практично нічим не відрізняються від продукції «Michelin» стосовно якості та надійності. В ході їх виробництва застосовуються ті ж самі технології та системи контролю. Крім того, дуже схожий і модельний ряд шин. Середній ціновий діапазон продукції «KORMORAN» став можливим завдяки розміщенню підприємств, які виробляють шини«KORMORAN» , у Східній Європі. Така ситуація дозволила значно скоротити зайві витрати виробництва. При цьому, основний замовник продукції  «KORMORAN» - Центральна Європа та держави пострадянського простору.


Компанія «KORMORAN» є дочірньою гілкою «Michelin» та дуже цінує таке поняття як довіра клієнтів. Як наслідок, компанія використовує виключно висококласні матеріали та новітні технології, ретельно підтримує світові стандарти в автомобільній галузі. Важливо відзначити, що перед тим, як партія продукції потрапить на прилавки магазинів, компанія проводить велику кількість усіляких перевірок та випробувань. Найбільш актуальною метою компанії є постійне вдосконалення якості продукції та надання сервісних послуг найвищого ґатунку. Така політика «KORMORAN» гарантує виробництво та продаж висококласної продукції, у якісних характеристиках якої немає жодного сумніву. Велике значення у якісних виробничих процесах відіграють такі моменти, як вчасне забезпечення сировиною та іншими необхідними матеріалами. Механізм роботи компанії «KORMORAN» налагоджений, як робота швейцарського годинника, який безперебійно функціонує у правильному режимі.


Авторитетними комісіями та міжнародними комісіями, а зрештою і простою практикою, відзначені таки якісні риси автомобільних шин, як довговитривалість та універсальність. Продукція компанії прекрасно зарекомендувала себе у різноманітних кліматичних умовах і порах року. Автомобільні шини «KORMORAN» - це вишукана продукція для легкових автомобілів, вантажівок та причепів. Довготривала подорож вимагає від автомобільних шин особливих вимог та найкращих якісних характеристик. Шини «KORMORAN» - це саме той вибір, який дозволить уникнути неприємностей у дорозі.


Найкращі шини світу на «tyres.lviv.ua»


Наша компанія із задоволенням пропонує клієнтам та відвідувачам інтернет-магазину найкращі шини, які тільки можна знайти на міжнародному автомобільному ринку. Чудова навігація нашого сайту дозволяє відвідувачу дуже швидко та без зайвих проблем знайти саме ту торгову позицію, яка цікавить найбільше. Працівниками компанії проводиться адресна доставка замовлень всією територією України. Такі процеси ми виконуємо оперативно та якісно.


Придбати шини на «tyres.lviv.ua» означає забезпечити себе надійністю та безпекою!