Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Harmony

Harmony

 Модель шин Michelin Harmony була спеціально розроблена для Американського ринку і  на сьогодні є однією із найуспішніших моделей на Американському ринку. Виробництво даної моделі також було запущено на сучасному заводі компанії Michelin у США. Шина розроблялася для позашляховиків, пікапів та мінівенів.

 

  Варто відразу сказати, що основною перевагою даної покришки є її боковина, так як вона виготовлена  із підвищеною міцністю боковини за рахунок нової технології FAZ Tehnology  у якій використовують більш міцні армовані нитки каркасу за для посилення його міцності. Також дана технологія за рахунок підвищеного каркасу допомогає шинам краще тримати дорогу на швидкості, а особливо при проходженні поворотів.

 

 Покришка отримала ексклюзивний малюнок протектора, що відмінно себе поводить на різних типах покриттях, ви можете почувати себе комфортно, як на асфальтованій, так і на грунтові дорозі. Шина є тихою, що так само додасть вам комфорту у дорозі.

 

 Дана модель не є виключенням компанії Michelin  на америанському ринку, тому завдяки своїй надійності у США на неї розповсюджеється гарантія на 80 000 (тисяч) миль або 130 000 (тисяч) кілометрів. Варто також додати, що у Америці шина може використовуватись круглий рік у штатах із помірними кліматичними умовами.

 

 На Україні шини можна використовувати від ранньої весни аж до пізньої осені, але не варто їх використовувати у зимку, тому ми віднесем дану модель до розряду літніх шин. Роблячи свій прогноз, хочемо сказати, що завдяки своїй надіності і відмінними робочими характеристиками на ряді із комфортом та особливо міцній боковині каркасу, покришка обовязково стане популярною серед водіїв країх СНД, так само як і на ринку Америки.

 

 Дані літні шини представлені у нашому інтернет магазині шини Львів tyres.lviv.ua, якщо вас цікавить дана модель, телефонуйте до нас і наші фахівці нададуть вам інформацію та обов"язково допоможуть у придбанні.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати