Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

Hakka Black

Hakka Black

  Новинка від Nokian - це ультрасучасні літні шини для  потужних авто та суперкарів водії яких отримують насолоду від справжнього екстримального водіння. Нові шини були представлені у 2012 році у столиці острова Готланд місті Візбі на гоночній трасі у Швеції.

 

 Новика не боїться також і гравійної дороги, що є справжньою сенсацією для шин класа UHP, завдяки чому вони впевнено піднімають планку справжніх спортивних шин у своєму класі. В них були використані найсучасніші технології компанії.

 

  Новинка чутливо реагує на найменші повороти керма. Відмінно поводиться у самих екстримальних умовах на шоссе, має миттєву тормозну реакцію. Це справжня шина класу UHP - Ultra High Performance, що у перекладі означає високошвидкісна шина. 

 

 Основні переваги нової моделі:

 

- Це чудова кермова стійкість на будь який швидкості, навіть на вологий дорозі, шина має найменший ризик до ефекта аквапланування завдяки новій технології Hydro-Grooves - яка швидко та дуже ефективно виводить воду у повздовжні канавки, а ті у свою чергу із зони контакту шини з дорогою

 

- Нова гумова суміш протектора під назвою Nordic Intelligent UHP Silica - це молекулярні з частинками силіки, які мають здатність утворювати міцну та еластичну комбінацію. Завдяки чому суміш неперевершено веде себе у широкому діапазоні температур, та ідеально покращує щеплення із вологою поверхнею. Це передбачуваний та досконалий дотик з дорогою, що є дуже важливим для швидкої їзди.

 

- Новий малюнок із швидкісними відвідними канавками з еліптичними порожнинами, які знаходяться у зовнішній плечовій зоні. Малюнок надає можлівість почувати себе безпечно навіть на дуже великий швидкості, не врачаючи при цьому комфорт. 

 

 Нові літні шини належить до касти елітних шин зі справжнім спортивним характером. Якщо ви любити швидку ізду та у вас є путужне авто - ця шина створена саме для Вас. Новинка буде виготовлятись аж у 28 варіантах типорозмірів, від 16 до 20 радіуса колеса і появиться на ринку вже на весні 2013 року.

 

 Завдяки інтернет магазину шини Львів tyres.lviv.ua водіям міста Львів буде простіше придбати дану модель. Телефонуйте до нас і ми надамо вам будьяку консультацію стосовно даної шини.

 

-