Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

HERCULES

HERCULES

Американська компанія-виробник шин Hercules порівняно молода. Історія шин Hercules налічує понад півстоліття. Початок компанії було покладено в епоху «духу підприємництва» в США, яка охопила всю країну в 1950-х. Компанія Hercules Тires з'явилася на ринку в 1952 році. Починалося все з невеликого заводу по виготовленню гуми. Але, незважаючи на молодість, шини Hercules придбали величезне число шанувальників і в Америці, і в Європі, і в Азії. Фірма спеціалізується не тільки на випуску та продажу шин, але і забезпечує технічне обслуговування шин Hercules. Мережа технічних центрів компанії має широку географію. Висока якість, практичність, орієнтація на споживача - три кити, на яких заснована політика виробника шин Hercules. За піввікову історію ці принципи виправдали себе на всі сто. Продукцію компанії поважають і шанують як професіонали, так і аматори. А шинна індустрія має надійного виробника.

Компанія Hercules Тires сьогодні:

Hercules Тires сьогодні це понад два мільйони квадратних метрів, на яких розташовані складські та виробничі потужності по виготовленню шини Hercules. Дилерська мережа з продажу автошин Hercules представлена в 92 країнах світу, а сама компанія вважається найбільш динамічно розвивається серед шинних гігантів світу. Шини Hercules виробляються у відповідності з усіма стандартами продукції для коліс, при цьому пропонуючи якісний продукт за невисоку ціну.

Основні зусилля компанії з виробництва гуми Hercules спрямовані на покриття ринку країн Північної та Південної Америки, а також країн Європи і Австралію. Найбільш популярною продукцією концерну є зимова та літня гума Hercules.

Продукція Hercules Тires:

Шини Hercules заслуговують найвищих нагород. І вони їх неодноразово отримували. Американські шини Hercules зарекомендували себе як практична, довговічна, міцна продукція. Купуючи шини Hercules, Ви набуваєте одне з найкращих, що випускає американська промисловість. Близько 30% американських водіїв використовують саме шини Hercules. Можливо, настав і час для Вас. Вибирайте шини Hercules і стаєте одним з людей, хто думає про свою безпеку, комфорт і зручність.