Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Graspic DS3

Graspic DS3

Компанія Dunlop для моделі DS-3 розробила нову гумову суміш, яка відрізняється не тільки збільшеною вдвічі в порівнянні зі звичайними шинами часткою вмісту силіки, а й наявністю в складі скловолокна.

Силіка дозволяє протектору більш щільно облягати мікронерівності дорожнього полотна, а тверді скляні волокна, діючи подібно шипам, забезпечують виняткове зчеплення на льоді.

Крім того, збільшений вміст у складі гумової суміші кремнийсодержащими компонентів благотворно вплинуло на стійкість протектора до стирання, що істотно продовжило термін служби шини.

Блочна побудова протекторного малюнка, в якому блоки згруповані в п'ять поздовжніх ребер, розділених дренажними канавками. При цьому відстань між рядами блоків, а також між самими блоками є цілком достатня, щоб протектор шини швидко очищався від снігу та забезпечував високу тягу на заметених снігом дорогах.

Завдяки широкому асортименту, що нараховує кілька десятків найбільш популярних типорозмірів з посадковими розмірами від 13 до 19 дюймів, дана модель чудово підходить для більшості автомобілів. 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати