Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Graspic DS2

Graspic DS2

 

Основні особливості зимової шини Dunlop Graspic DS2


- Розроблений за допомогою комп'ютеризованих засобів S-подібний дизайн симетричного ненаправленного малюнка протектора забезпечує чудове зчеплення в будь-яких погодних умовах;

- Дуже широке подвійне центральне ребро за рахунок своєї високої конструктивної жорсткості дозволяє демонструвати шині чудові показники курсової стійкості і відмінну оперативність управління;

- Безліч спеціальних ламелей утворюють численні гострі грані, що дозволяє компенсувати відсутність шипів при русі по льоду, не завдавши при цьому шкоди характеристикам керованості в сухих умовах.

  Зимова легкова нешипована шина Dunlop Graspic DS2 досить довго присутня на ринку, що не заважає їй за рахунок своїх прекрасних експлуатаційних характеристик користуватися високою популярністю у вітчизняних автоаматорів. Дана модель призначена, насамперед, для тих автовласників, які цінують не тільки комфорт і безпеку, але і відточену керованість.

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати