Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Grandtrek WTM3

Grandtrek WTM3

Швидкісна зимова шина вищого класу для потужних позашляховиків класу Люкс. Dunlop Grandtrek WTM3 пройшла багато тестів у Європі та отримала масу схвальних відгуків від незалежних тестуючих організацій та журналів. Шина обіцяє скласти достойну конкуренцію у класі зимових шин найвищої категорії.

 

Дана модель шини отримала абсолютно новий, спрямований малюнок протектора з оптимізованою геометрією ламелей для більш ефективного зчеплення при проходженні поворотів, при русі на великих швидкостях та гальмуванні.

 

Новий склад гумової суміші з силіконом для підтримки еластичності протектора дозволяє використовувати її при дуже низьких температурах та покращує зчеплення протектора на мокрій і засніженій дорозі, а також суттєво зменшую тормозний шлях на льоді.

 

Завдяки покращеній геометрії канавок протектора, шина швидко виводить воду та слякоть із зони контакту шини з поверхнею, завдяки чому відмінно справляється з ефектом аквапланування.

 

 

Дана модель шини є Єталоном безпеки зимових шин для авто класу 4*4 та виробляється на заводі компанії Goodyear у Німеччині.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати