Великий вибір Зимових шин вже у Львові на складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Grandtrek SJ6

Grandtrek SJ6

 З першого погляду можна побачити, що дана зимова шина була створнеа для авто із підвищеною прохідністю. Японські фахіфці компаніїї Dunlop, що входить у всесвітньо відомий концерн Goodyear створили справді легендарну шину, яка вже готова покоряти найскладніші зими та допомогати сучасним водіям кросоверів та справжніх позашляховиків.

 

 Її агресивний вид малюнка протектора підкреслює великі всюдехідності можливості, а також відразу можна зауважити, що цей сучасний напралений малюнок є одним з найкращих у класі зимових шин. Ефект самоочищення у даному протекторі буде на вищому рівні, з даною покришкою вам не буде страшна навіть найсуворіша зима і ви ніколи не будете мати можливості заритися у снігу та зможете подалати будь який замет.

 

 Великим досягненням Японців тут можна вважати новий склад гумової суміші, який досить мягкий та еластичний навіть у діапазоні самих низьких температур. Шина добре працює у снігу та на крижаних поверхнях та зупиняє тяжке авто з максимальною ефективністю. Не в залежності від того, що гумовой склад протектора є досить м"яким, він є досить витривалим до спрацьовування та це відіграє важливу роль для сучасних водіїв адже це дає нам можливість проїхати більшу кількість кілометрів та не змінювати шину на протязі тривалого часу.

 

 Варто також сказати, що у даній моделі було використано абсолютно нову технологію під назвою Digityre-II, завдяки цій розробці пляма контакта шини з поверхнею збільшилась, а давлення у ній оптимізується та допомогає їй бути устойчивою на дорозі та краще проходити різкі маневри. Правильний розподіл тиску також впливає на рівномірний знос та менше спрацьовування протектора.

 

 Тести даної моделі показали відмінні результати у складних зимових умовах, а також відмінні показники по комфорту пересування. Покришка показує дуже комфортне пересування особливо по сильним нерівностям, що робить її абсолютним лідером у класі шин для Джипів та Кросоверів. 

 

 Дані зимові шини були розроблені за усіма сучасними тенденціями зимових шин, та малюнок протектора був змодельований саме компьютером, можливо це зможе пояснити їхні всюдехідні надможливості, які допомужуть вам у самих екстримальних умовах у зивовий період.

 

 Якщо вам потрібно купити шини у Львові наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua обовязково вам у цьому допоможе. На нашому складі дані зимові шини присутні у різних типорозмірах та водіям міста Львів не складно буде їх придбати.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати