Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

GENERAL

GENERAL

Завод General Tire в штаті Північна Кароліна, США, є дочірнім підприємством фірми Continental, Німеччина. Американська компанія General Tire, заснована в 1915 році, виробляє шини для широкого спектру транспортних засобів: легкових автомобілів, легких і середніх вантажівок, спеціальних машин, а також гігантські шини. Продукція бренду General Tire поставляється на конвеєри багатьох автовиробників.

Історія бренду General Tire:

Американська компанія General Tire в штаті Північна Кароліна, заснована в 1915 році. У 1987 Continental Tire North America, Inc. придбала компанію General Tires Co. Continental Tire North America, Inc. є дочірнім підприємством компанії Continental AG, Німеччина.

General Tire сьогодні:

На даний момент Continental Tire North America нараховує 9000 службовців і має 5 заводів, розкиданих по всій Північній Америці. Ці заводи виробляють одну третину всієї продукції корпорації Continental. Виробляються шини для широкого спектру транспортних засобів: легкових автомобілів, легких і середніх вантажівок, спеціальних машин, а також гігантські шини. Продукція бренду General Tire поставляється на конвеєри багатьох автовиробників: BMW, Ford, General Motors, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota and Volkswagen., А також Caterpillar, John Deere, Freightliner, Mack і Volvo. У Європі марка General Tire в основному відома по покришках класу 4x4 для позашляховиків і заслужено користується тут популярністю.

На сьогоднішній день Continental AG володіє безліччю відомих шінових фірм з інших країн - вона володіє марками: "General Tire", "Uniroyal", "Barum", "Semperit", "Gislaved", "Mabor", "Viking", "Temic" , "ADC", "Contytech".