Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

FULDA

FULDA

\"\"

Шини компанії Fulda розробляються, враховуючи умови руху на мокрих дорогах, як у горах, так і по шосе. Силіка збільшує зчеплення з полотном, спеціальні канавки, борозенки і кромки зачеплення дозволяють зробити коротким гальмівний шлях. Якісна гума довговічна. Збільшена ширина протектора Фулд і плоский контур автошини веде до зменшення тиску і збільшує пробіг. Цьому ж сприяє і збільшення глибини протектора. Безперервне центральне ребро знижує опір коченню, значить, зменшується витрата палива. Поздовжні і радіальні борозенки автошини перешкоджають акваплануванню. Всі ці характеристики забезпечують безпечну керованість.

Головна компанія знаходиться в Німеччині. Фулда випускається на 13 заводах Європи: в Словенії, Cловакії, Польщі, Франції, Німеччині та інших. У всьому світі продається майже 10 мільйонів шин на рік.

Заснована компанія Fulda в 1900 році. Назва її походить від однойменних міста і річки в Німеччині. Якщо в самій Німеччині продається близько 70% шин, якщо вимогливому і в\'їдливі німцеві подобаються ці шини, то це вже означає високу якість продукції. Недаремно компанія входить в Goodyear. Тут виробляються шини і для іншого транспорту: мотоциклів, вантажівок, тракторів. Любителі автоантікваріата також не обходять стороною компанію, так як автошини для автомобілів ретро - частина її спеціалізації. Більш ніж вікові традиції німецького автомобілебудування в сукупності з новими технологіями дозволили компанії Fulda зайняти гідне місце на авторинку Європи. Наш покупець цінує продукцію компанії за надійність, довговічність, маневреність.