Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

FIRESTONE

FIRESTONE

 

«FIRESTONE» - гумова легенда Америки


Компанія «Firestone Tire & Rubber Co» - північноамериканська компанія, яка знаходиться у штаті Теннессі. Цей світовий бренд виробляє автомобільні шини автомобілів, сільськогосподарської техніки, тяжких вантажівок та автобусів. Крім цього, компанія виробляє різноманітні гумові вироби для потреб промисловості. У середині 20-го століття компанія була безперечним світовим лідером у сфері виготовлення автомобільних шин. У роки Холодної війни компанія навіть виготовляла ядерні ракети «MGM-5 Corporal». Протягом багатьох десятиріч компанія була основним постачальником автомобільних шин для всесвітньовідомої корпорації «Ford».


Американська легенда якості


У далекому 1900 році 31-річний громадянин Америки Харві С. Файєрстоун заснував невеличке виробництво. У принципі, такої справи, як виробництво гуми, спочатку не існувало. Але комерційна необхідність породжує попит. Власник підприємства зрозумів, що гумова продукція має великі перспективи. Виробництво стартувало з велосипедних покришок, на які, в той час, був просто шалений попит. Згодом підприємство взялося за виготовлення шин для мотоциклів та автомобілів. Цілком можливо, що невеличкий завод залишився б на тому ж рівні, якщо б не автомобільні перегони, які в ті часи були надзвичайно популярними. У 1911 році автомобільні шини «FIRESTONE» були встановлені на гоночних машинах у перегонах «Indy 500.». Автомобілі для перегонів завоювали перемогу і принесли «FIRESTONE» не тільки популярність і славу, але й значні поліпшення в сфері фінансів. Ще довгий час автомобільна гума компанії вважалась найбільш оптимальною для гоночних автівок.


У 1982 році була заснована компанія «Firestone Building Products», яка відкрила два заводи для виробництва EPDM геомембрани. Ще два підприємства почали спеціалізуватися на модифікованому бітумі. Вісім підприємств займаються виключно гідроізоляцією, яка користується шаленим попитом не тільки в сфері автомобілізму, але й будівельній галузі. Крім того, на сьогоднішній день три підприємства займаються розробкою та виготовленням надзвичайно якісної та ефективної у використанні термопластичної мембрани.


1990 рік подарував світу глобальну корпорацію «Bridgestone/Firestone, Inc.», яка поглинула такі масштабні компанії як «The Bridgestone Tire Co., Ltd» та «Firestone». Вся продукція, яка сьогодні існує в світі, випускається під торговою маркою «Bridgestone/Firestone». Європейське представництво корпорації знаходиться у Бельгії, а підприємства базуються на території Сполучених Штатів Америки.


Якісні характеристики продукції


Сьогодні компанія  «Bridgestone/Firestone» спеціалізується на виробництві величезної гами автопокришок для найрізноманітнішого вжитку. Основною лінією продукції корпорації є виготовлення літніх автомобільних шин «FIRESTONE» та зимових шин «FIRESTONE» для повсякденного використання. Продукція якісно відрізняється від інших своїм довготривалим функціонуванням та високим рівнем якісних характеристик. «Фішкою» компанії є досить помірна ціна продукції, що забезпечує дуже великий попит в країнах Америки та Європи.


Переглядаючи сторінки інтернет-магазину «tyres.lviv.ua», відвідувач неодмінно знайде найширший спектр найкращих автомобільних покришок світу. Наша компанія представляє продукцію, яка зарекомендувала себе в автомобільному світі, як гарант якості та надійності. Чудовий та доступний навігатор дозволяє дуже швидко знайти той товар, який більше всього цікавить. Працівниками нашої компанії проводиться адресна доставка замовлень всією територією України. Такі процеси ми виконуємо дуже оперативно та якісно. Висококласна продукція та помірні ціни обов’язково піднімуть настрій відвідувачам інтернет-магазину «tyres.lviv.ua».


Легендарну якість можна придбати за досить помірну ціну!