Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

FALKEN

FALKEN

Falken - зареєстрована торгова марка компанії Ohtsu Tire and Rubber Corporation. Компанія входить у групу Sumitomo Rubber Industries, яка є виробником автопокришок Falken, Dunlop, Goodyear. З 1999 року Falken вирвався на асфальтовий простір шосейно-кільцевих треків і став неподільним господарем знаменитої 24-годинної гонки Нюрбургрінга, в якої машини йде доба без перерви. Нові шини завоювали беззастережний авторитет в середовищі стріт-рейсерів і автотюнеров своїм бездоганним дизайном і видатними характеристиками.

У літніх низькопрофільних шинах Falken утілилися досвід і традиції кращих інженерів і дизайнерів. Переднім краєм застосування новітніх технологій є автоспорт, в якому покришки Falken займають особливе місце. Гоночна команда Falken, будучи неодноразовим призером і переможцем міжнародних змагань по кільцевих гонках, ралі, і гонках на виживання, використовує тільки шини Falken. Підходи і рішення з світу автоспорту використовуються і у виробництві масових шин. Всі шини Falken носять яскраво виражену спортивну спрямованість, поєднуючи разом з тим комфорт, економічність і прекрасний дизайн.

Історія компанії.

1983 - Випущені перші шини марки Falken - FK06C/FK07A з оригінальним дизайном для агресивного стилю водіння.

1985 - Починається експорт шин Falken за межі Німеччини.

1990 - Для подальшого розвитку утворена корпорація Falken Tire. Для просування продукції корпорації на ринках Америки створено власний філія Falken в США.

1995 - Розпочато продажу високоякісних шин GRß FK451, які були спеціально розроблені для автогонок.

1996 - Розпочато продажу шин ZIEX ZE502 з поліпшеним малюнком протектора. У розробці цих шин використовувалися концепції - «молодіжний», «крутий» і «спортивний комфорт».

1999 - Компанія Falken вперше бере участь в автоперегонах. Для демонстрації високої якості флагманської моделі своїх шин - Falken FK451, компанія Falken поставила ці шини для участі в 24-годинній гонці в Нюрбургринзі. Ця модель отримала високі відгуки багатьох європейських журналів.

Історія бренду.

Початкові цілі компанії, які вона ставила перед собою при своєму створенні: створення високошвидкісних шин з відмінною керованістю, сучасним малюнком протектора, для агресивного стилю водіння. Звідси з'явився перший слоган компанії - «Сокіл на автостраді» («Falcon on the Autobahn»).

Сама назва бренду Falken - перекладається як «сокіл» з німецької мови. Це назва була вибрана з безлічі ідей і пропозицій, які пропонувалися службовцями компанії.

Концепція бренду Falken була остаточно сформована восени 2002 року. Концепція формулювалася, як «Задоволення від водіння, якого Ви побажаєте» («Driving pleasure as you like»). Рекламним слоганом стало - «Натхнення від водіння» («Driving Inspiration»).