Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

Доставка та Оплата

Доставка та Оплата

 

- При купівлі комплекту шин Безкоштовна Доставка Здійснюється виключно у межах міста Львова нашим курьєром за вказаною адресою.

 

- Доставка по Україні усіма іншими перевізниками здійснюється за рахунок покупця. Ми працюєм з наступними транспортними компаніями: "Делівірі" ,  "Інтайм" , "Нова Пошта" , "Ваш Час" , "Авто Люкс" , "Міст Експрес" , "Сат", "Євро Експрес". 

 

 - Доставка товару по Україні здійснюється в будь яке місто, яке є у списку наступних транспортних компаній:  "Ін Тайм" ,   "Делівірі" ,  "Нова Пошта" , "Ваш Час" , "Авто Люкс" , "Міст Експрес" , "Сат" , "Євро Експрес".

 

 Транспортні компанії постійно розвиваються та перелік міст можливої доставки збільшується. Ознайомитись зі списком міст та розрахувати вартість доставки, можна безпосередньо на сайтах транспортних компаній.

 

  Доставка здійснюється в день поступлення заявки, або на наступний, але за вашим бажанням ми можем спланувати доставку на будь - який інший день.

 

 

   Оплатити покупку можна самим зручним для вас способом:

 

 

 1. Оплата товару при його отриманні у пункті прийому передачі перевізника, вартість повернення грошей від 2 % від загальної суми покупки.

 

 2. Оплата по перерахунку на банківський рахунок, працюємо з ПДВ та без.

 

 

 

 МИ ЦІНУЄМИ ВАШ ЧАС ТА ГРОШІ, ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ТЕ ЩО ОБИРАЄТЕ НАС!