Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Фільтр - товарів

Топ шин

Диски

Підбір за параметрами

Диски

 

На сторінках інтернет-магазину «tyres.lviv.ua» завжди можна дуже швидко та без зайвих проблем знайти саме той товар, який вкрай необхідний. Ми пропонуємо нашим відвідувачам найширший вибір автомобільних дисків, які є продукцією найвідоміших світових брендів. Нашими партнерами, чию продукцію представляє компанія«tyres.lviv.ua» , є такі гранди автомобільної промисловості як «AEZ», «DEZENT», «DOTZ», «ENZO», «MOMO», «Racing», «Wheels» та інші.


Після здійснення замовлення у нашій компанії клієнт автоматично стає учасником усіляких акцій, які роблять покупку надзвичайно дешевою. Працівники нашої компанії завжди з великим задоволенням допоможуть у питаннях вибору залізних та легкоплавких дисків. Компанією проводиться адресна доставка замовлень. Такі процеси проводяться нами надзвичайно оперативно та якісно. Клієнт практично миттєво отримує своє замовлення у будь-якому місті України. На сторінках нашого ресурсу ви завжди можете не тільки придбати товар високої якості, але й отримати повну інформацію, починаючи від компанії-виробника і закінчуючи гарантійними термінами, системами знижками та бонусними оплатами. Наша компанія систематично надає інформацію про появу нових товарних позицій, початок акцій та інших заходів, які проводяться як для постійних клієнтів, так і для тих відвідувачів, що завітали вперше. Основою роботи нашої компанії є тісне спілкування з клієнтами. Ми миттєво реагуємо на всі побажання та пропозиції, яки надходять від наших відвідувачів.


«ALCAR» - німецька якість, що задовольнить будь-кого


Одним з найавторитетніших наших партнерів є німецька компанія «ALCAR», яка спеціалізується на виготовленні легкосплавних дисків. Усій Європі відомі такі торгові марки, як «AEZ», «DEZENT», «DOTZ», «ENZO», які забезпечують європейських шанувальників автомобілів надзвичайно надійними легкосплавними дисками. Компанія займає лідируючу позицію в цій області і має дуже високий авторитет.  Велика кількість європейських виробників, тюнінгових ательє чи просто автолюбителів  обирає для своїх авто диски компанії «ALCAR». Різноманітна гама легкосплавних дисків доступна у великому спектрі типорозмірів до 22 діаметра, для будь-якого сучасного легкового автомобіля або позашляховика. Усі диски для коліс перевіряються та сертифікуються незалежним «Німецьким інститутом тестів TUV».


Компанія «ALCAR», яку представляє в Україні наша компанія, виготовляє свою продукцію згідно іміджу та філософії, які склались впродовж довгих років, тяжкої праці на міжнародному автомобільному ринку. Кожний досвідчений шанувальник автівок або професійний водій знає, що:


- «AEZ» - це бездоганний дизайн та виключна якість продукції;


- «DEZENT» - високий ступінь практичності та довготривалість функціонування;


- «DOTZ» - сучасні модифікації та інноваційні технологічні процеси;


- «ENZO» - незрівнянний дует високої якості та помірної ціни.


Тільки наша компанія може запропонувати вам отримати продукцію з такими чудовими характеристиками, за не менш чудовою ціною. Інтернет-магазин «tyres.lviv.ua» завжди радий своїм відвідувачам і готовий зробити все, щоб на сторінках нашого ресурсу ви почували себе комфортно.


Ми забезпечимо вам чудовий настрій своїми низькими цінами та прекрасними товарами!