Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

Diamaris 4*4

Diamaris 4*4

  Це літні шини вищого гатунку для автомобілів класу 4*4 та кросоверів. Дана шина є одною із найкращих шин концерну Michelin, яку використовували на протязі багатьох років у якості первинної комплектації багато автовиробників, наприклад таких як : Porshe, Audi, BMW, Mersedes та Wolksvagen.

 

  Дана шина була розроблена для того щоб водіїї великих, потужних, швидкисних авто могли повністю відчути переваги свого авто на дорозі. Шина відрізняється тихою та комфортною іздою на шоссе та чіткою кермовою реакцією на будь який швидкості.

 

  Завдяки асиметричному малюнку та новій гумовій суміші шина чудово себе поводить на мокрій дорозі і сухий дорозі, в неє помітна миттєва тормозна реакція та знижений ризик аквапланування.

 

  Отже, якщо ви являєтесь власником потужного авто клау 4*4 то ці літні шини створені саме для вас, компанія Michelin випускає дану модель аж із 2000 року та прикладала максимум зусиль на протязі багатьох років, щоб створити шину у який можна було б обєднати успішність та досвід попередніх моделей, разом із розробками найкращих технологіїй.

 

 У нашому інтернет магазині Шини Львів tyres.lviv.ua ми стараємось об"єктивно підійти до кожного із Вас та досить успішно продаємо дану модель, подзвоніть до нас і ми будем раді допомогти вам купити шини у Львові.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати