Великий вибір літніх шин на складі у Львові ! На місці працює сучасний шиномонтаж ! Ми дякуємо Вам за те , що обираєте Нас !

DUNLOP

DUNLOP

Новітні розробки компанії Dunlop значно поліпшили характеристики шини. Силіка та спецпрісадкі дають можливість гумі Данлоп зберігати еластичні властивості при температурі нижче нуля і підвищене зчеплення з дорожнім полотном. Вода з плями контакту видаляється завдяки направленому десятіступенчатому протектору, збільшуючи прохідність. Посадка шипів і безлічі зигзагоподібних ламелей автошини збільшують зчеплення і гальмування на брудних і зледенілих дорогах. Зчеплення з полотном дороги в складних умовах збільшують також бічні грунтозацепи. Зрушені блоки на протекторі знижують шуми.

1888 - рік заснування компанії. Названа вона так на честь Джона Данлопа, яким були розроблені перші пневматичні шини. До цього шини заповнювалися камерами футбольних м'ячів. Весь час фірма була новатором у розробці шин.

Ось її заслуги перед автомобілебудуванням:

  • перші гумові і сталеві шипи;
  • перший багаторядний протектор, що збільшив зносостійкість автошини;
  • першу безкамерну шина;
  • перший водовідштовхувальна суміш;
  • перша шина, здатна витримати 100 кілометрів пробігу після проколу.

У нинішній час йде розробка інновації, по якій шини Данлоп будуть самі сигналізувати водієві про проблеми, де винна гума. Головний девіз Dunlop - надійність на дорогах. Шини цієї британської компанії виробляють на трьох континентах в дев'яти країнах. До нас найчастіше потрапляє Dunlop з Німеччини або Японії. Якісні характеристики заслужили визнання, як у спортсменів, так і у любителів комфортної їзди.