Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiWinterContact TS 850P

ContiWinterContact TS 850P

Шини Continental Ts850P – це високоякісна продукція від німецького виробника, яка має асиметричний малюнок та може використовуватися як для легкових автомобілів, так і для позашляховиків і кросоверів. Ці шини проходили безліч тестів, які довели, що вони мають одні з найвищих показників, тому можуть використовуватися для їзди на мокрому асфальті, по ожеледиці та під час хуртовин. Їх створила відома німецька компанія, спеціально для того, щоб надати можливість власникам потужних автомобілів пересуватися максимально безпечно і комфортно. Шини Continental Ts850P мають безліч переваг, завдяки яким вони отримали багато позитивних відгуків від досвідчених автомобілістів. Ті зазначили, що саме завдяки цим шинам, автомобілем легко керувати на мокрому асфальті, на частинах дороги, покритих льодом та сухих засніжених трасах.

Особливості автомобільних шин Continental Ts850P

У цих шин є багато особливостей, серед яких варто виділити наступні:

• в плечовій зоні є жорсткі блоки, які покращують керування автомобілем та знижують рівень шуму під час руху;

• на протекторній частині асиметричний малюнок, завдяки якому сніг, бруд та волога швидко знімаються з шин і це гарантує максимальну безпеку на дорозі;

• кути розташування ламелей збільшені, а також зменшена відстань між ними, тому в протекторі є більше блоків, які забезпечують хороше зчеплення та роблять рух максимально комфортним.

Завдяки таким особливостям, під час поїздки сніг зразу ж прибирається з контактної зони, тому зникає ризик заносів та ковзання на мокрій дорозі або частинах траси, покритих снігом чи льодом. Також в протекторний малюнок не потрапляє каміння, яке може зменшити рівень зчеплення колеса з поверхнею дороги. Відповідно, тяга збільшується і автомобіль вільно пересувається навіть по тій поверхні, яка є дуже слизькою. Шини Continental Ts850P покращують контроль руху не тільки на слизькій, а і на сухій трасі. Тести показали, що завдяки ним керування автомобілем стає кращим на 2 відсотки. Завдяки новому асиметричному малюнку, гальмівний шлях автомобіля помітно скорочується, а саме гальмування стає більш швидким та безпечним. В шинах Continental Ts850P ламелі розташовані під кутом, а відстань між ними є мінімальною. Це покращує стабільність автомобіля та його керування на засніженій дорозі, або трасі з ожеледицею. Варто відзначити, що саме ці шини можуть використовуватися навіть на автомобілях спортивного типу. Бо завдяки збільшенню тяги та зчеплення з поверхнею дороги, автомобіль може набирати велику швидкість без ризику для життя та здоров’я водія, пасажирів, інших учасників руху. Завдяки всім цим особливостям і характеристикам, машина з шинами Continental Ts850P може безпечно пересуватися як по сухому асфальту, так і по талому снігу, ожеледиці. Шини мають високу стійкість до низьких температур, тому не тріскаються і довго зберігають свої характеристики. Тому якщо вам треба купити шини Continental Ts850P – замовляйте їх у нас на сайті. Tyres гарантує якість та довговічність.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати
17''
CONTINENTALContiWinterContact TS 850Pзима225501794 H3300
CONTINENTALContiWinterContact TS 850Pзима225551797 HRO3162
18''
CONTINENTALContiWinterContact TS 850Pзима2454518100 V XLPT4640