Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiWinterContact TS 830P

ContiWinterContact TS 830P

 

 

 

  Continental ContiWinterContact  TS 830P – Це нові зимові шини вищого ґатунку, які забезпечать вам безпеку у Зимовий період, завдяки кращому щепленю на снігу та короткому гальмівному шляху на льоді.

 

  Це перші шині, які повинні працювати у парі з новими сучасними електронними системами, наприклад такими, як: ABS чи ESC та для цього шина отримала асиметричний малюнок протектора.

 

  Завдяки сучасним комп’ютерним  технологіям у протекторі шини ламелі побудовані  спеціальним чином, що дає змогу допомагати електронним системам швидше зупинити авто та показують найкращі показники керованості на зимовій дорозі.

 

  Завдяки протектору з високою жорсткістю центральних блоків та дуже великою кількістю ламелей, шини забезпечують гарне щеплення та чудове гальмування на зледенілій та мокрій поверхні, а велика кількість блоків у задній частині протектора  забезпечує даній шині хорошу тягу на снігу.

 

  Нові покришки побудовані так, що правильний розподіл тиску допомагає шинам рівномірно розподіляти жорсткість блоків протектора, що в свою чергу забезпечує шинам рівномірний знос та тривалий пробіг.

 

  Варто також зазначити, що для комфорту також було прикладено не мало зусиль, тому шина є комфортна та малошумна.

 

  Обираючі сучасні покришки під назвою ContiWinterContact  TS 830P, у першу чергу ви обираєте для себе німецьку якість та безпечне водіння узимку.

 

  Наш інтернет магазин шини Львів tyres.lviv.ua допоможе купити зимові шини Continental, зателефонуйте до нас і наші фахівці допоможуть вам у підборі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати