Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiVanContact 100

ContiVanContact 100

З новою шиною 2013 року ContiVanContact від концерну Continental 100 - Ефективність та безпека для вас Гарантована! Continental ContiVanContact є абсолютно новою шиною для комерційних автомобілів та стане не заміним помічником їхнім водіям на всі руки.

Вона легко допоможе вам комфортно та впевнено почувати себе на дорозі та побудована таким чином, що витримає навіть дуже великі навантаження. Нова гумова суміш та правильно змодельований каркас шини забезпечить шині рівномірний знос та надзвичайно великий пробіг. У порівнянні з попередньою моделлю, перевірені опір коченню може бути зменшений на 10% (десять відсотків), це ще один великий плюс для автомобілістів. Адже це допоможе вам значно заощаджувати на пальному, що є не мало важлим на сьгоднішній день.

Новинка буде випускатись у великий гаммі типо розмірів, від 14 до 16 дюймів у діаметрі та з індексами навантаження до 115 (1215 кг на одну шину).

Отже ContiVanContact 100 - це Висока ефективність за рахунок тривалого терміну служби та економії на пальному, Підвищена стійкість та комфорт на дорогах, Висока безпека, що дозволяє перевозити важки вантажі.

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати