Великий вибір літніх шин вже на нашому складі ! На місці працює шиномонтаж , якісно та швидко перевзуємо Ваше авто ! Дякуємо за те що обираєте Нас !

ContiPremiumContact 5

ContiPremiumContact 5

 Нові літні шини ContiPremiumContact 5 є шинами преміум класу та призначені для сучасних автомобілів середнього та бізнес класів.

 Використавши свої новітні технології Німецький концерн Continental AG домігся великих досягнень у сфері високопродуктивних та комфортних шин, та завдяки цьому нова модель ContiPremiumContact 5 отримала багато переваг над своїми конкурентами.

1. Завдяки новому малюнку з оптимізованими тримірними канавками шина отримала коротший гальмівний шлях на вологому покритті та знизила ризик аквапланування до мініуму. Згідно нового Європейського маркування, нова покришка отримала найвищу оцінку - "А" по шкалі оцінок за тормозний шлях на мокрій дорозі. Німецька тестуюча компанія ADAC також відзначила здобутки нової покришки нагородивши її високими оцінками.

2. Нова технологія макроблоків запозичена у моделі ContiSportContact 5, яка саме гарантує і забезпечує відмінну керованість авто та безпеку на високий швидкості. Гума відмінно себе поводить у поворотах та екстрених гальмуваннях на досить великий швидкості.

3.  Абсолютна нова гумова суміш призвела до зниження опору кочення та надала можливість шині стати більш економічною та заощаджувати вам на пальному, що є сьогодні для більшості водіїв також вагомим фактором.

4. Але основна перевага Нової Шини - це Новий каркас, який надає можливість максимально комфортного водіння автомобілем, гума поводить себе максимально комфортно на різних типах дорожнього полотна, проковтуючи нерівності і надаючи плавності вашій автівці.

 

Дані літні шини призначені для різних типів сучасних авто - середнього, бізнес та люкс класу. Вони отримали вже дуже багато схвальних відгуків у Західній Європі, зокрема Німецька компанія ADAC нагородила шини Continetal своєю найвищою оцінкою "особливо рекомендовано".

 

  Наш інтернет магазин tyres.lviv.ua завжди допоможе Вам купити шини у львові або іншому місті нашої області чи навіть країни, завдяки транспортним компаніям ми швидко відправим вам колеса у будь яку точку України.

Дана модель шини присутня на нашому складі у самих топових розмірах від R14 до R17 розміру радіуса колеса.

 

 

БрендМодельСезонШиринаВисотаДіаметрLi,SiКраїнаЦіна,грнПридбати